Exekutivní tým se zaměřil na zákaznický servis

Publikováno 3. 2. 2018

IHG ukončily jejich každoroční Greater China Leaders 'Meeting s odpolednem plným interaktivních teambuildingových aktivit, které pomohly posílit klíčové poselství konference - týmová kolaborace, zaměření na zákaznický servis, nové způsoby práce. V Crowne Plaza Suzhou týmy, které byly sestaveny z viceprezidentů, regionálních ředitelů a generálních manažerů absolvovali Bean around the World a Bridging the Divide.

První část tohoto odpoledne sestávala z vysoce energického, kolaborativního ice-breaker, Knowing Me, Knowing You. Delegáti byli povzbuzeni, aby potkali co nejvíce kolegů a našli věci, které mají společné. Tato čísla byla potom vyhodnocena a vznikly tak vítězné týmy a jednotlivci.

Bean Around the World

Během aktivity Bean Around the World, týmy pracovaly jako kávové syndikáty, nakupovaly a prodávaly kávová zrnka tak, aby zvýšily zisky. Dostaly specifické instrukce a tržní informace a místnost se naplnila energií, zatímco týmy diskutovaly nejlepší strategii, vyjednávaly a obchodovaly s ostatními týmy.

business game

V jedné chvíli byl zaveden element změny, což týmy přimělo rychle přizpůsobit jejich strategii, což mělo za výsledek ještě vášnivější vyjednávání. V napínavé aukci bojovaly dva týmy o získání posledních zásob vzácných kávových zrn.

Soutěž nebo spolupráce??

Co zpočátku vypadalo jako výlučně soutěživá aktivita, se ukázalo být cvičením jednotné vize a soutěživé spolupráce, kdy peníze a káva sdružení byly sečteny a tým s nejvyšší hodnotou se stal vítězem.

"V Team Building Asia investovali čas, aby plně porozuměli tomu, co se snažíme dosáhnout, a tak dokázali vytvořit porgram, který naplnil naše cíle. Jejich zkušenosti s IHG zajistili, že aktivity byly přizpůsobeny naší misi a hodnotám. Delegáti se dobře zabavili při networkingu a testování nových způsobů práce vstříc společné vizi. Organizace byla vynikající, což zajistilo, že si všichni toto odpoledne užili a dobře zapamatovali. Jsme skutečně spokojeni s výsledky a těšíme se na budování našeho vztahu s TBA v budoucnosti."
- Winnie Ng, Viceprezident, Lidské zdroje, IHG
Všechny případové studie