Coffee grinder and coffee bags laid out on a hessian bag ready for Catalyst team building activity Bean Around the World

Exekutivní tým se zaměřil na zákaznický servis

Publikováno 3. 2. 2018

IHG ukončily jejich každoroční Greater China Leaders 'Meeting s odpolednem plným interaktivních teambuildingových aktivit, které pomohly posílit klíčové poselství konference - týmová kolaborace, zaměření na zákaznický servis, nové způsoby práce. V Crowne Plaza Suzhou týmy, které byly sestaveny z viceprezidentů, regionálních ředitelů a generálních manažerů absolvovali Bean around the World a Bridging the Divide.

První část tohoto odpoledne sestávala z vysoce energického, kolaborativního ice-breaker, Knowing Me, Knowing You. Delegáti byli povzbuzeni, aby potkali co nejvíce kolegů a našli věci, které mají společné. Tato čísla byla potom vyhodnocena a vznikly tak vítězné týmy a jednotlivci.

Bean Around the World

Během aktivity Bean Around the World, týmy pracovaly jako kávové syndikáty, nakupovaly a prodávaly kávová zrnka tak, aby zvýšily zisky. Dostaly specifické instrukce a tržní informace a místnost se naplnila energií, zatímco týmy diskutovaly nejlepší strategii, vyjednávaly a obchodovaly s ostatními týmy.

business game

V jedné chvíli byl zaveden element změny, což týmy přimělo rychle přizpůsobit jejich strategii, což mělo za výsledek ještě vášnivější vyjednávání. V napínavé aukci bojovaly dva týmy o získání posledních zásob vzácných kávových zrn.

Soutěž nebo spolupráce??

Co zpočátku vypadalo jako výlučně soutěživá aktivita, se ukázalo být cvičením jednotné vize a soutěživé spolupráce, kdy peníze a káva sdružení byly sečteny a tým s nejvyšší hodnotou se stal vítězem.

"V Team Building Asia investovali čas, aby plně porozuměli tomu, co se snažíme dosáhnout, a tak dokázali vytvořit porgram, který naplnil naše cíle. Jejich zkušenosti s IHG zajistili, že aktivity byly přizpůsobeny naší misi a hodnotám. Delegáti se dobře zabavili při networkingu a testování nových způsobů práce vstříc společné vizi. Organizace byla vynikající, což zajistilo, že si všichni toto odpoledne užili a dobře zapamatovali. Jsme skutečně spokojeni s výsledky a těšíme se na budování našeho vztahu s TBA v budoucnosti."
- Winnie Ng, Viceprezident, Lidské zdroje, IHG
Všechny případové studie