Knowing Me Knowing You

Navazování kontaktů a budování vztahů

30 minut - 1 hodina
Uvnitř
Založené na spolupráci
30 - Neomezené

O nás

Knowing Me Knowing You je jednoduchá teambuildingová aktivita, která prolomí ledy mezi lidmi a urychlí navazování kontaktů a budování vztahů ve vašem týmu.

Program začíná zahřívacím cvičením, při kterém se účastníci rozdělí do týmů. Od této chvíle je úkolem jednotlivců najít co nejvíce společných rysů s ostatními hráči, aby mohli získat body pro svůj tým. Soutěžní struktura a unikátní herní plán udržuje potřebný proud energie.

Ve stanovených časových intervalech se lidé vrací ke svým týmům, aby si spočítali skóre a dozvěděli se informace o dalším cíli. 

Potom znovu vyrazí do pole navazovat další kontakty a takto postupně obejdou celou místnost, dokud nezazní závěrečný hvizd píšťalky, po kterém se sečtou body a je vyhlášen vítězný tým.

Výsledky učení

Na vztazích mezi lidmi hodně záleží; dobré vztahy mezi pracovníky jsou pro každou organizaci neocenitelným přínosem. Program Knowing Me Knowing You pomáhá budovat společnou půdu mezi jednotlivci, protože uhlazuje cesty ke sdílení informací a ke sdílení osvědčených postupů, jež nevyhnutelně vedou k lepším pracovním výsledkům.

Related Testimonial

Mnohokrát díky za to, že všichni komunikovali s takovou energií. Všichni jsme o sobě navzájem zjistili pár překvapivých věcí a vytvořili jsme si lepší spojení.

Hitachi

Vyžádejte si cenu