HP tým prodeje se energizoval a spojil

Publikováno 4. 7. 2017

Jako součást jejich HP Sales Kickoff konference v Pekingu se technologický gigant HP zůčastnil na unikátní konferenčním energizéru, který je známý jako Harmonica Harmony. Tato hudební team-buildingová aktivita poskytla energizující zážitek, který byl potřebný pro transformaci velkého týmu 150 delegátů skrze hru na harmonice.

Hudba má unikátní sílu transformovat jedince a týmy.

Myšlenka, že hudba je talentem od přírody, byla zpochybněna. Účastníci se zaměřili na práci jako tým a jeden od druhého se naučili hrát skvělou hudbu. Začali jsme s jednoduchými dýchacími cvičeními, abychom zajistili, že účastníci budou moci pracovat s harmonikou snadno a nezadýchají se.

Delegáti pak pokračovali základy hry na harmoniku a díky spolehnutí se na podporu druhých zvládli i náročnější úkoly. Na konci krátkého nacvičování vše vyvrcholilo ohromnou skupinovou harmonikovou jamming session, což vytvořilo živelnou energii, nové postřehy a skvělou týmovou práci.

Varujeme vás: tato aktivita doslova odfoukne vnímané limity, které mohou být překonány díky dobré týmové práci, komunikaci a víře, že všechno je možné.

"Už jsem organizoval množství teambuildingových aktivit. "Harmonica Harmony" je skutečně unikátní zážitek. Je to skvělý konferenční prolamovač ledů a perfektní aktivita na zenergizování velké skupiny lidí. Většina účastníků nikdy předtím na harmoniku nehrála, a přece dokázali na konci této aktivity hrát jako "harmonikový orchestr". Ukazuje to, že se skvělou týmovou prací lze dosáhnout velký úspěch."

Organizátor pro HP, Paul Sim, Design & Marketing Pte Ltd. HP

Všechny případové studie