Harmonica Harmony

Masová harmoniková jam session

30 minut - 1.5 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
50 - Neomezené

O

Bluesová harmonika, to je jižanské blues; to je víc než jen hudební nástroj. V programu Harmonica Harmony absolvují účastníci sérii zábavných cvičení, jejichž výsledkem bude obrovská harmoniková jam session, která zažene smutek a nikdy na ni nezapomenete .

Podle dostupných prostředků můžete zvolit variantu Master Class, kterou vede zkušený a nadaný bluesový muzikant. Harmonica Harmony je víc než obyčejný doprovodný program na konferenci; když se kormidla chopí Eddie Martin, „nejvýznačnější bluesman svojí generace“, je výsledek rozhodně nezapomenutelný. Eddie je uznáván jako jeden z předních světových bluesových kytaristů, zpěváků a hráčů na harmoniku.

Eddie začne u dechového cvičení a postupně zasvětí tým do hry na příslušné nástroje; pak už se může pustit do základů bluesové struktury. Jak účastníci získávají cvik, nabírá výuka na tempu. Během chvíle už hrají společně pravé blues a houpají se v nakažlivém rytmu nezastavitelného vlaku, jenž se řítí na jih napříč deltou řeky Mississippi. V krátké době už jsou všichni pod plnou parou a plní energie – najednou totiž umí hrát blues.

Další varianta spočívá v tom, že se vašeho týmu chopí naši vlastní moderátoři, kteří jej provedou sérií cvičení a pomocí notového zápisu je naučí základy bluesové harmonie, aby si mohli sami zahrát jednoduché blues.

Jako suvenýr si všichni odvezou svoji vlastní harmoniku, na které může být logo vaší společnosti nebo třeba motto konference.

Výsledky učení

Harmonica Harmony je program plný energie, který doslova zboří všechny zábrany a ukáže, že týmová spolupráce, dobrá komunikace a víra v úspěch dokáže všechno. Účastníci si posunou svoje vlastní hranice, otevřou svoji mysl a začnou navzájem spolupracovat způsobem tak unikátním a přesvědčivým, že na to nikdy nezapomenou.

Vyžádejte si cenu