Indoorový teambuilding

Podporujte spojování, týmovou práci a učení pomocí indoorové team-buildingové aktivity.

Teambuildingové aktivity mohou být stejně efektivní a příjemné v interiéru i v exteriéru. Interiérové teambuildingové akce mohou oživit firemní setkání, konference nebo vzdalující se tým. Nabízejí smysluplný nástroj, který odráží klíčové obchodní zprávy a zapojuje účastníky pomocí interaktivního hraní rolí. Vedle odolnosti proti povětrnostním vlivům, indoorové teambuildingové hry také nejlépe využívají to málo času, co je během mítingů k dispozici. Dostupných je mnoho možností, ale čas, a rozhodně cíle teambuildingu diktují, co je dosažitelné.

Tam, kde se spolupracovníci neznají, může pomoci krátké síťové cvičení, jako je Knowing Me Knowing You (Poznejme se), může ulehčit začátek rozhovoru a urychlit soudržnost skupin. V době, kdy je čas rozhodující, mohou energizéry s vysokým vlivem, jako je Boomtime, nabídnout slavnostní smysl pro jednotu bez ohrožení doby prezentace.

S luxusem delších časových rozvrhů se pak stávají možností zajímavé hloubkové obchodní hry. Špičkovou je například simulace, která vyzývá tým, aby vedl expedici na vrchol Everestu, náročné cvičení, které zkoumá; management rizik, agilní týmovou práci a nabízí platformu k paralelnímu pozitivnímu pozorování na pracovišti.

Jedním z nejsilnějších důvodů, proč provést teambuilding v interiéru, je motivovat váš tým, aby spolupracoval a dosáhl skvělých výsledků. S ohledem na to výzvy v rámci interiérového teambuildingu, jako je The Big Picture nebo Beat the Box, vyžadují spolupráci pro vyřešení komplexních společných cílů. Orchestr je možná ultimátním projevem harmonické týmové práce - nesmírně silné a emocionální indoorové teambuildingové zkušenosti, které vyzývají firmy, aby se navzájem sladily a za pouhé dvě hodiny se staly symfonickým orchestrem!

Podívejte se na tento výběr populárních programů.
Potřebujete pomoc při rozhodování? Hledáte něco jiného?

Spojte se s námi

Related Articles