Blockbusters - Remote

Vytvořte filmový trailer se svým vzdáleným týmem

1.5 - 3 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O

BlockBusters Remote vyzve účastníky k překladu firemních obchodních sdělení, základních hodnot nebo značky do dynamických, pozornost poutajících filmových upoutávek. Po krátkém skupinovém briefingu na Zoomu týmy s 3 až 5 členy vymýšlejí příběh pro svůj film. Vytvářejí scénář 6-10 scén a volí zvukovou stopu. Týmy poté zachytí scény na svých telefonech nebo tabletech a nahrají je. Naši editoři je přijímají v reálném čase a pod vedením týmu sestavují svůj oscarový film.

Výsledky učení

Účastníci se dozvídají, že při správném přístupu není fyzické oddělení překážkou smysluplné spolupráce a kvalitního výstupu. Každý tým musí použít promyšlenou, plánovací a odbornou realizaci, aby byl jeho scénář relevantní pro dané téma. Účastníci vystoupí ze své komfortní zóny, hrají, píšou scénáře a filmují, žonglují mezi více rolemi. Každá osoba je zodpovědná za produkci své role a zajištění dodržování termínů a standardů kvality. Komunikační dovednosti se zlepšují, protože spolupracují se členy týmu a organizátory akcí, aby zajistili, že úprava jejich filmu bude taková, jakou si přejí.

Remote Team Activity

Aktivita vzdáleného týmu

Pokud váš tým nemůže být na stejném městě nebo ve stejném fyzickém prostoru, vyzkoušejte online verzi této aktivity určenou speciálně pro vzdálené týmy. Je to vynikající způsob, jak zapojit, motivovat a spojit tým lidí, kteří pracují na dálku. Prostřednictvím online konferencí budou naši zkušení zprostředkovatelé k dispozici na usměrnění vašich účastníků během celého zážitku. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tento zážitek pro váš vzdálený tým.

Vyžádejte si cenu