Chain Reaction - Remote

Vzdálení pracovníci vytvářejí řadu virtuálně propojených doplňků

1 - 3 hodin
Uvnitř
Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O

Vzdálené týmy se spojí, aby vytvořily stroj ve stylu Rube Goldberg skládající se z řady virtuálně spojených doplňků vyrobených z běžných domácích potřeb. Před akcí dostanou účastníci předchozí seznam věcí, které mohou najít doma. V den se účastníci připojují k aktivitě prostřednictvím online konferenčního nástroje a sledují inspirativní tréninkové video, aby jejich kreativní nápady plynuly. Jednotlivci ukazují skupině položky, které shromáždili. Tým diskutuje o tom, jak lze každou položku použít, a vypracuje celkový plán. Jednotlivci se chystají na stavbu svých jednoduchých strojů. Testují a znovu testují úpravy, mluví s ostatními v týmu a hledají možné inovativní možnosti nebo konstruktivní řešení. Poté je čas virtuálně propojit zařízení s více zábavnými a kreativními nápady. Nakonec, když jsou všichni připraveni, je vypálena první zařízení, pak další, dokud nedosáhne konečného stroje!

Výsledky učení

Chain Reaction - Remote byla speciálně navržena tak, aby zapojila a spojila vzdálené týmy. K vytvoření zařízení se skutečným wow efektem je zapotřebí kreativního myšlení a vynalézavosti. Gamifikace je trvalý způsob, jak posílit důležitost plánování nad akcí, jakož i konceptů kontroly. Vzhledem k tomu, že účastníci musí virtuálně spolupracovat na propojení zařízení, spolupráce a efektivní komunikace zvítězí nad silo mentalitou. Konečný výsledek vytváří trvalou vzpomínku na zábavný sdílený zážitek.

Remote Team Activity

Aktivita vzdáleného týmu

Pokud váš tým nemůže být na stejném městě nebo ve stejném fyzickém prostoru, vyzkoušejte online verzi této aktivity určenou speciálně pro vzdálené týmy. Je to vynikající způsob, jak zapojit, motivovat a spojit tým lidí, kteří pracují na dálku. Prostřednictvím online konferencí budou naši zkušení zprostředkovatelé k dispozici na usměrnění vašich účastníků během celého zážitku. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tento zážitek pro váš vzdálený tým.

Vyžádejte si cenu