Fever Pitch

Vytvořte si fotbalový soundtrack

10 - 30 minut
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
30 - Neomezené

O

Fever Pitch je zábavný a flexibilní program nabitý energií, při kterém mají účastníci za úkol vytvořit vlastní doprovodnou nahrávku k videomontáži z významného zápasu.

Skupina se rozdělí do dvou týmů: červeného a modrého. Pod vedením „trenéra“ oba týmy zhlédnou sérii videoklipů z fotbalových zápasů, z nichž každý má svůj charakteristický zvuk. Jednotlivé části publika pak mají za úkol tyto zvuky zopakovat, a to dokonce v souladu se svým týmem.

K vytvoření zvuků je zapotřebí vokálních i fyzických dovedností, ať už jde o zahajovací hvizd píšťalky, náraz míče o kopačku, povzdech „óch“ po nepřesné střele, dopad míče na hruď hráče, náraz míče do brankové tyče a samozřejmě šílené jihoamerické „Góóóóóóóóóóol“, když míč rozvlní síť za zády brankáře.

Každý tým postupně dostává stále náročnější akce, k nimž musí doplnit zvuky – včetně vášnivého zpěvu z tribun. Každý scénář je třeba nejprve nazkoušet pod vedením trenéra.

Vyvrcholením série klipů programu Fever Pitch je horečnatý penaltový rozstřel. Vítězný tým oslaví svůj úspěch mexickou vlnou přes celý sál.

Program Fever Pitch má svižné tempo, vyžaduje fyzickou akci a nabízí zaručenou zábavu, příliv energie a povzbuzení publika, jemuž vykouzlí na tvářích úsměv.

Výsledky učení

Rychlá, fyzická a vysoce zábavní, Fever Pitch je navržena tak, aby zapojila účastníky a vyvolala na jejich obličejích úsměv. Fever Pitch stimuluje kreativitu a spontánnost. V této krásně pozvedající a nezapomenutelné sdílené zkušenosti, o které se bude mluvit ještě po dlouhou dobu, je vyžadována plná účast.

Fever Pitch vyvolala nadšení a okamžité zapojení u všech delegátů. Změnila náladu na konferenci a lidé ve skupinách si ještě později v ten večer ve skupinách zpívali "We WIll Never Walk Alone".

Microsoft

Vyžádejte si cenu