Flat Out: Rickshaw Rally

Stavba a výzdoba rikši se závodem nakonec

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
20 - Neomezené

O

Týmy musí při tomto originálním závodě táhnout za jeden provoz; budou při tom potřebovat všechnu svoji kreativitu a schopnosti komunikace. Program Flat Out – Rickshaw Rally je zkouška komunikačních dovedností, spolupráce a kreativity vašich lidí; jejich úkolem je postavit opravdovou rikšu. Jde při tom o čas a vítězství nad ostatními. Každý tým dostane nákresy a sadu rozložených kartonových dílců, který má proměnit ve špičkové závodní vozidlo vyvedené ve stylu Bollywoodu! Vyvrcholením celého programu je závod, při kterém týmy nasadí svoje rikši, aby vyzkoušeli jejich rychlost a řízení. Zábavná akce, která z vašich lidí dostane maximum a povzbudí jejich důvtip, spolupráci a dobře míněnou soutěživost.

Výsledky učení

Týmová práce, vynalézavost a vynikající komunikační dovednosti jsou nezbytné k tomu, aby se z plochého balíku materiálů stala rikša. S dobrým pochopením konečného cíle a vytvořením dílčích týmů a souběžnou prací lze tento komplexní projekt rozdělit tak, aby celý tým efektivně pracoval na dokončení projektu. Je zde také spousta kreativity potřebné k dekoraci rikše. Výsledkem efektivního strategického plánování a přidělování rolí je úspěšný závod.

Related Testimonial

Chci vám poděkovat za zábavný a zajímavý víkend. Jsem si jist, že to byla jedna z nejlepších akcí tohoto druhu, kterých jsem měl tu čest se zúčastnit.

Barclays Capital

Vyžádejte si cenu