Flat Out Sleigh Ride

Stavba a výzdoba sáněk se závodem nakonec

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční
20 - Neomezené

O

Program Flat Out: Sleigh Ride nabízí vašim lidem příležitost spolupracovat na stavbě co nejlepších saní pro Santu.

Každý tým musí táhnout za jeden provaz, aby dokázal proměnit placatou hromádku kartonu v sáně dokonalé konstrukce tažené lidským sobem.

Všichni sice dostanou podrobné plány, ale úkol ani tak není snadný! K úspěchu je nezbytné pečlivé plánování a týmová spolupráce. Když je stavba hotová, vyzdobí si týmy svoje sáně ve vánočním stylu.

Vyvrcholením programu je závod, při kterém týmy vyšlou na trasu svoje soby a předvedou excelentní obratnost v servisním boxu, aby získaly výhodu při soutěži o nejlepší kostýmy.

Program Flat Out: Sleigh Ride je zábavná akce, která z vašich lidí vymáčkne maximum a povzbudí jejich důvtip, spolupráci a soutěž v nejlepším smyslu toho slova.

Výsledky učení

Flat Out Sleigh Ride je zábavná a nezapomenutelná zkušenost, která z lidí dostává to nejlepší a povzbuzuje vynalézavost, spolupráci a dobře míněnou konkurenci. Flat Out Sleigh Ride testuje komunikační dovednosti, spolupráci a kreativitu vašich lidí, a to při budování nejlepších saní pro Santu. Fantastický způsob, jak sjednotit váš tým na vánoční party či na konci eventu.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

V rámci programu může proběhnout i balení hraček. Po použití v závodě budou hračky věnovány na dětskou charitu.

Vyžádejte si cenu