Funk the Junk

Rozezvučte odpad!

1 - 1.5 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
25 - 60

O nás

Progresivní ochodní strategie vyžaduje schopnost umět si představit budoucnost a program Funk the Junk staví účastníky před úkol zamyslet se znovu nad tím, čeho lze dosáhnout i s omezenými zdroji.

Program Funk The Junk nabízí zbrusu nový pohled na hudbu, protože využívá profesionálně vyladěných nástrojů vyrobených z „odpadků“, jaké najdeme na městské skládce. Nechte se unést nespoutanou kreativitou vašeho týmu, který utvoří hudební skupinu, jaká tu ještě nebyla. Účastníci se naučí improvizovat, skládat, dirigovat a zkoumat hudební možnosti a vytvářet zvukové kulisy od hudby vyjadřující zešeřelou krajinu až po energický dupot. Je to akce plná energie, která strhne každého a která nabízí stejnou startovní čáru a možnost sebevyjádření všem typům lidí od pravých požitkářů až po mudrce a podivíny. Ať jsou lidé jakékoli povahy, vzniklá skupina bude hrát krásnou emotivní hudbu a použije k tomu magické nástroje jako třeba naladěné tlakové zásobníky, zavírací mobilní telefony nebo harmonické požární zvony.

Zapojte pohotové myšlení a pozorujte kolegy, jak tvoří zvukovou vlnu, která tu ještě nebyla, a jak se při tom nasmějí.

Výsledky učení

Program Funk the Junk spojuje kreativní vyjádření se silným zaměřením na vztahy mezi týmy, společnou vizi a pozitivní přístup k věci.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Program Funk the Junk je určen speciálně k tomu, aby upozorňoval na problematiku recyklace a šetrného nakládání s přírodními zdroji. Je to skutečně tak – recyklované je tu úplně všechno. Program důvtipně podporuje „zelené“ hodnoty a strhne každého, kdo se ho zúčastní. 

Vyžádejte si cenu