Funk the Junk

Rozezvučte odpad!

1 - 1.5 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
25 - 60

O nás

Progresivní ochodní strategie vyžaduje schopnost umět si představit budoucnost a program Funk the Junk staví účastníky před úkol zamyslet se znovu nad tím, čeho lze dosáhnout i s omezenými zdroji.

Program Funk The Junk nabízí zbrusu nový pohled na hudbu, protože využívá profesionálně vyladěných nástrojů vyrobených z „odpadků“, jaké najdeme na městské skládce. Nechte se unést nespoutanou kreativitou vašeho týmu, který utvoří hudební skupinu, jaká tu ještě nebyla. Účastníci se naučí improvizovat, skládat, dirigovat a zkoumat hudební možnosti a vytvářet zvukové kulisy od hudby vyjadřující zešeřelou krajinu až po energický dupot. Je to akce plná energie, která strhne každého a která nabízí stejnou startovní čáru a možnost sebevyjádření všem typům lidí od pravých požitkářů až po mudrce a podivíny. Ať jsou lidé jakékoli povahy, vzniklá skupina bude hrát krásnou emotivní hudbu a použije k tomu magické nástroje jako třeba naladěné tlakové zásobníky, zavírací mobilní telefony nebo harmonické požární zvony.

Zapojte pohotové myšlení a pozorujte kolegy, jak tvoří zvukovou vlnu, která tu ještě nebyla, a jak se při tom nasmějí.

Výsledky učení

Program Funk the Junk spojuje kreativní vyjádření se silným zaměřením na vztahy mezi týmy, společnou vizi a pozitivní přístup k věci.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Program Funk the Junk je určen speciálně k tomu, aby upozorňoval na problematiku recyklace a šetrného nakládání s přírodními zdroji. Je to skutečně tak – recyklované je tu úplně všechno. Program důvtipně podporuje „zelené“ hodnoty a strhne každého, kdo se ho zúčastní. 

Fyzické distancování

physical distancing

Fyzické distancování

Tato aktivita může být navržena tak, aby dodržovala pokyny pro fyzický distancování. Upravujeme program, abychom se vyhnuli herním materiálům a letákům, které je třeba předávat mezi účastníky. A vyhněte se všemu, kde se musíte dostat příliš blízko k ostatním lidem! Naši zkušení facilitátoři tam budou, aby provázeli vaše účastníky celým zážitkem a zajišťovali, že kromě dodržování protokolu sociálního distancování je každý účastník zapojen a má příjemný zážitek z učení. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tuto zkušenost pro fyzické distancování a váš tým.

Related Testimonial

Skvělý způsob využití odpadového materiálu k tvorbě hudby. Skvělá připomínka invenčního recyklování pro všechny z nás. Byla to úžasná zábava!

Philips

Vyžádejte si cenu