Go Remote

Zábavná teambuildingová činnost speciálně navržená pro vzdálené pracovníky

30 minut - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
6 - Neomezené

O nás

Veškerá zábava naší oceňované aplikace Go Team speciálně navržená pro vzdálenou pracovní sílu. Každý jednotlivý člen týmu je pozván k aktivitě pomocí QR kódu a jasných pokynů, jak stáhnout aplikaci a vstoupit do hry. Během aktivity dokončíte zábavné týmové výzvy včetně kvízů, videa a fotografií v konkrétním časovém rámci, některé pomocí jednoduchých domácích potřeb. Úkoly lze zcela přizpůsobit. Můžete se rozhodnout spustit krátkou, ostrou, zábavnou aktivitu nebo zahrnout aktivity, které realizují hlubší výsledky učení.

Tým je propojen konferenční aplikací podle vašeho výběru nebo samotnou aplikací Go Team. Naši odborní facilitátoři budou online, aby akce pokračovala, a jsou k dispozici pro provedení skupiny shrnutím na konci aktivity.

Výsledky učení

Síla Go Remote je v její flexibilitě. Úkoly mohou být výslovně navrženy tak, aby odpovídaly požadovaným výsledkům od rychlého energizéru k programu učení a vývoje. Můžete také navrhnout, jak týmy pracují a spojují se. Jednotlivci mohou pracovat sami a na konci aktivity se scházet, aby diskutovali o svých zkušenostech. Mohou pracovat v týmu spolupracujícím a zasílajícím zprávy prostřednictvím aplikace v soutěži proti jiným týmům, zatímco v reálném čase sledují pokrok svého týmu vůči ostatním. Specifické úkoly mohou vyžadovat spolupráci s jedním nebo více dalšími jedinci, lidmi, se kterými nikdy předtím nepracovali. Možnosti jsou neomezené.

Vyžádejte si cenu