Haute Couture

Připravte a předveďte módní přehlídku

2 - 3 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
50 - Neomezené

O

Pusťte svoje týmy na přehlídkové molo a oslňte módní tisk svojí novou firemní kolekcí. Pusťte z řetězu fantazii a kreativitu, nechte vyniknout netušeným schopnostem lidí a připravte módní přehlídku, která všem vyrazí dech. Každý tým dostane určité prostředky, prázdný papír, role látek, zavírací špendlíky a vše ostatní, co budou potřebovat k přípravě módní přehlídky – vy musíte přispět jen svojí otevřenou hlavou. Vyvrcholením ohromující směsi návrhů a módy bude nezapomenutelná přehlídka před ostatními lidmi z firmy.

Výsledky učení

Týmová práce, efektivní management a společná vize a cíl jsou rozhodujícími ingrediencemi pro tuto směs módy a módního šílenství, která slibuje, že ohromí všechny kolem! Týmy mají omezený čas, aby vytvořili své prohlídkové molo, a tak je rozhodující přesné rozdělení rolí, které bude odrážet silné stránky jednotlivců. Haute Couture je náročná, no velmi zábavná aktivita, která zanechá v týmech trvalé vzpomínky a pomůže jim lépe pochopit důležitost kreativity a inovací.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Můžete celé akci vdechnout téma udržitelnosti a použít výhradně recyklované nebo recyklovatelné materiály.
A vítězný tým? Místo toho, abyste vítěze zavalili firemními dárky, raději jejich jménem věnujte prostředky na vybranou charitu.
Módní průmysl má i svoje kritiky – co takhle přispět nějaké organizaci, která pomáhá osvobozovat děti z rozvojových zemí od vykořisťování a dětské práce?

Vyžádejte si cenu