Heroes of Troy - Online

Vytvořte si mytologický tým snů

2 - 3 hodin
Uvnitř
Konkurenční
12 - Neomezené

O nás

Heroes of Troy - Online je internetová strategická obchodní hra navržena pro vzdáleně pracující týmy. Účastníci se ke hře připojují prostřednictvím nástroje pro videokonference. Účastníci jsou okamžitě ponořeni do mytologického světa starověkých časů těsně před slavnou trojskou válkou. Tématem je známý milostný příběh, ve kterém hrají hlavnou roli Paris a Helena Trójská z řecké mytologie. Účastníci doprovázejí hlavní postavy na jejich útěku do Tróje. Jejich cílem je dorazit co nejrychleji a s co největším počtem vojáků do bezpečí za trojské zdi. Týmy zpracovávají a diskutují o poskytnutých informacích v skupině. Rozhodnou o vítězné strategii, vyberou nejlepší tým hrdinů a optimální cestu do Tróje. Situace se v průběhu hry mění, což vyžaduje, aby týmy pod časovým tlakem uplatňovaly agilní myšlení a společné rozhodování.

Výsledky učení

Heroes of Troy Online je zábavná strategická hra, která vyžaduje spolupráci, dobrou komunikaci a taktické a strategické myšlení. Týmy pobízené mytologickým tématem, konkurenční výzvou a krátkým časem zlepšují a rozvíjejí dovednosti vhodné pro práci na dálku. Agilní plánování je nutností, protože týmy se přizpůsobují neustále se měnícím podmínkám. Heroes of Troy online lze použít jako tréninkový nástroj pro vzdálené týmy s následným hodnocením týmové práce nebo jako zcela zábavný program se soustředěním na networking, socializaci a integraci účastníků v uvolněné atmosféře.

remote teams

Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

web or app

Vzdálené programy pro budování týmů založené na webu a aplikacích

Věděli jste, že nabízíme aktivity na webu i v aplikaci? Zeptejte se nás, které vzdálené programy vyhovují vaší situaci.

Vyžádejte si cenu