Heroes of Troy - Online

Vytvořte si mytologický tým snů

2 - 3 hodin
Uvnitř
Konkurenční
12 - Neomezené

O nás

Heroes of Troy - Online je internetová strategická obchodní hra navržena pro vzdáleně pracující týmy. Účastníci se ke hře připojují prostřednictvím nástroje pro videokonference. Účastníci jsou okamžitě ponořeni do mytologického světa starověkých časů těsně před slavnou trojskou válkou. Tématem je známý milostný příběh, ve kterém hrají hlavnou roli Paris a Helena Trójská z řecké mytologie. Účastníci doprovázejí hlavní postavy na jejich útěku do Tróje. Jejich cílem je dorazit co nejrychleji a s co největším počtem vojáků do bezpečí za trojské zdi. Týmy zpracovávají a diskutují o poskytnutých informacích v skupině. Rozhodnou o vítězné strategii, vyberou nejlepší tým hrdinů a optimální cestu do Tróje. Situace se v průběhu hry mění, což vyžaduje, aby týmy pod časovým tlakem uplatňovaly agilní myšlení a společné rozhodování.

Výsledky učení

Heroes of Troy Online je zábavná strategická hra, která vyžaduje spolupráci, dobrou komunikaci a taktické a strategické myšlení. Týmy pobízené mytologickým tématem, konkurenční výzvou a krátkým časem zlepšují a rozvíjejí dovednosti vhodné pro práci na dálku. Agilní plánování je nutností, protože týmy se přizpůsobují neustále se měnícím podmínkám. Heroes of Troy online lze použít jako tréninkový nástroj pro vzdálené týmy s následným hodnocením týmové práce nebo jako zcela zábavný program se soustředěním na networking, socializaci a integraci účastníků v uvolněné atmosféře.

remote team building

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! . Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Vyžádejte si cenu