Peak Performance - Online

Vzdálené týmy pracují soudržně, aby vedly výpravu na vrchol Mount Everestu.

2 - 3 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

Peak Performance online je vzdálená team-buildingová činnost, kde týmy vedou své průvodce po Mount Everestu na vrchol a bezpečně se vracejí do basecampu během 20-denní expedice. Účastníci se připojí k aktivitě prostřednictvím videokonferencí a pracují v týmech v oddělených místnostech. Každý člen týmu je zodpovědný za konkrétní roli a související znalosti. Rozhodují o tom, jak se budou každý den pohybovat a vloží to do herního tabletu. Existuje mnoho proměnných, které je třeba zvážit, včetně počasí a terénu. Týmy musí přijímat rozhodnutí o spolupráci na základě prvků, jako jsou požadavky na kyslík, aklimatizace, stavění stanů a podobně. Nakonec vítězí tým s nejvíce body na konci hry.

Výsledky učení

Peak Performance je emocionálně přitahující zkušenostní výukový nástroj, který byl navržen tak, aby změnil chápání lidí, přístup k sobě a měkké dovednosti pro spolupráci jako vzdálený tým. Účastníci se dozvídají o vzdálené práci jako tým pomocí poutavého tématu a relevantních odkazů na jejich podnikatelské prostředí. Na základě zkušeností účastníci používají reflexní pozorování k identifikaci toho, co se během cvičení stalo, jaká rozhodnutí učinili a důsledky těchto rozhodnutí. Účastníci jsou schopni provádět efektivní změny chování pochopením a přijetím důsledků svých rozhodnutí.

remote team building

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! . Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Vyžádejte si cenu