Peak Performance - Online

Vzdálené týmy pracují soudržně, aby vedly výpravu na vrchol Mount Everestu.

2 - 3 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

Peak Performance online je vzdálená team-buildingová činnost, kde týmy vedou své průvodce po Mount Everestu na vrchol a bezpečně se vracejí do basecampu během 20-denní expedice. Účastníci se připojí k aktivitě prostřednictvím videokonferencí a pracují v týmech v oddělených místnostech. Každý člen týmu je zodpovědný za konkrétní roli a související znalosti. Rozhodují o tom, jak se budou každý den pohybovat a vloží to do herního tabletu. Existuje mnoho proměnných, které je třeba zvážit, včetně počasí a terénu. Týmy musí přijímat rozhodnutí o spolupráci na základě prvků, jako jsou požadavky na kyslík, aklimatizace, stavění stanů a podobně. Nakonec vítězí tým s nejvíce body na konci hry.

Výsledky učení

Peak Performance je emocionálně přitahující zkušenostní výukový nástroj, který byl navržen tak, aby změnil chápání lidí, přístup k sobě a měkké dovednosti pro spolupráci jako vzdálený tým. Účastníci se dozvídají o vzdálené práci jako tým pomocí poutavého tématu a relevantních odkazů na jejich podnikatelské prostředí. Na základě zkušeností účastníci používají reflexní pozorování k identifikaci toho, co se během cvičení stalo, jaká rozhodnutí učinili a důsledky těchto rozhodnutí. Účastníci jsou schopni provádět efektivní změny chování pochopením a přijetím důsledků svých rozhodnutí.

remote teams


Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

Vyžádejte si cenu