Puppet Masters

Týmy používají týmovou práci ke konstrukci a manipulování s gigantickými loutkami

2 - 3.5 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
15 - Neomezené

O

Vdechnout život a duši hromádce nehybných předmětů – je to vůbec možné? Program Puppet Masters přináší spoustu zábavy; úkolem týmů je totiž chytře rozložit celý projekt do snadno proveditelných kroků.

Napadlo vás někdy, z kolika jednotlivých pohybů se skládá lidská chůze? Přenést váhu z jedné nohy na druhou a zapojit do pohybu pánev, břicho, pas a záda, to vše vyžaduje dokonalou koordinaci.

Určitě jste už viděli desetimetrové loutky na fotbalovém stadionu nebo na pódiu při olympijských hrách. Program Puppet Masters je příležitost vyzkoušet si svoji kreativitu a schopnost vcítění a pokusit se, aby se loutky chovaly jako lidé.

K tomu potřebuje každý tým „nervové centrum“, které bude řídit spousty drobných posunů tak, aby vaši kolegové žasli nad přesností výsledného pohybu. Program Puppet Masters je strhující týmová aktivita, při které musí každý přesně pochopit svoji roli v rámci celku.

Vyzkoušejte pomocí programu Puppet Master schopnosti svého týmu v komunikaci, zlepšování procesů a operační excelenci. Nejde ale jenom o zlepšování týmové práce! Představte si tu legraci, když každý bude ovládat jednu část těla a bude se snažit napodobit lidské pohyby – třeba normálně kráčet, zamávat rukou nebo poslat vzduchem polibek.

Nakonec se týmy pokusí roztančit svoje loutky ve stylu populárního Gangnam Style, takže zábava rozhodně jen tak neskončí.

Výsledky učení

Program Puppet Masters vyžaduje zapojení všech členů týmu do tvorby strategie a plánování jak při výrobě loutky, tak při manipulaci s ní. K tomu je nutná skvělá spolupráce a křišťálově jasná komunikace; jinak půjde nápodoba lidských pohybů s loutkou jen těžko.

Vyžádejte si cenu