Quickfire Soccer - Online

Zábavná online teambuildingová aktivita s fotbalovou tematikou

30 minut - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

Herní matice Quickfire Soccer Online chytře podporuje vzdálené zapojení prostřednictvím odpovědnosti kapitána přenášené v rámci hry z jednoho hráče na druhého. Inkluzivita je jádrem této hry; přestože má fotbalovou tematiku, eklektický mix výzev je navržen tak, aby oslovil všechny osobnosti. Týmy jdou proti sobě během pěti „zápasů“ se sedmi různými „úkoly“ na zápas, přičemž všechny jsou spravovány prostřednictvím naší uživatelsky přívětivé aplikace Quickfire. Úkoly sahají od rychlých kvízových otázek s výběrem vícero odpovědí a kolaborativních focení po kreativní video představení. Hráči musí zůstat hbití, moudře zvážit svoji strategii, získávat body a tlačit se na vrchol své ligy před závěrečným hvizdem!

Výsledky učení

Quickfire Soccer Online je o zábavě, vzájemném poznávání a vytváření „spojovacích“ momentů, které ve virtuálním pracovním prostoru často chybí. Kombinace známého tématu a „přístupnosti“ zábavných výzev zrychluje vzdálené spojení a připravuje půdu pro produktivnější online schůzky. Přijetí sdílené odpovědnosti za hraní „kapitána týmu“ umožňuje hráčům procvičovat si dovednosti vzdáleného vedení v bezpečném kontextu. Quickfire Soccer Online také povzbuzuje týmy, aby co nejlépe využily svůj vlastní talent v době, která je k dispozici, a nabízí zábavný nástroj k prozkoumání produktivity a agilní metodiky.

remote teams

Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

web or app

Vzdálené programy pro budování týmů založené na webu a aplikacích

Věděli jste, že nabízíme aktivity na webu i v aplikaci? Zeptejte se nás, které vzdálené programy vyhovují vaší situaci.

Vyžádejte si cenu