Rat Trap

Vytvořte kaskádu důmyslných mechanizmů

1 - 2 hodin
Uvnitř
Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O

Představte si scénu, kdy váš tým vkročí do hračkářství plného stavebních kostek ohromných rozměrů; najdou se tu kovové i plastové součástky, matice a šrouby – jen z toho všeho postavit modely strojů. Cílem je postavit sérii velkých mechanizmů, které po sestavení do správného pořadí budou fungovat jako řetězová reakce, kdy každé zařízení důmyslně spustí to, které následuje za ním.

Aby ale výtvory všech týmů fungovaly bezvadně dohromady, musí být každá část projektu provedena bezchybně. Práce v časové tísni znamená, že klíčem k úspěchu je komunikace mezi týmy; jedině tak lze zaručit dokonalé propojení jednotlivých výtvorů, které vede ke grandióznímu finále.

Výsledky učení

 

Je-li vše provedeno správně, stačí spustit krajní stroj a krysa to má spočítané (no, neberte to doslova).

Program Rat Trap je teambuildingová akce, při které týmy musí vzájemně spolupracovat, aby dosáhly společného cíle.

Místo návodu musí týmy uplatnit svůj důvtip, aby přišly na to, co kam patří a co má kdo dělat. Výsledek je tedy dán jedině úsilím, chytrým využitím prostředků a dobré komunikace.

Vtip programu Rat Trap spočívá v tom, že týmy musí mít na paměti celkový plán, aby dokázaly každý prvek správným způsobem zabudovat do celku a aby vše dohromady nakonec fungovalo.

Výsledek práce, která začínal v místnosti plné „kousků“, je pro účastníky vždycky velkou inspirací; ukáže jim totiž, co zmůže trocha týmové spolupráce a laterálního myšlení.

 

Vyžádejte si cenu