Sausage Sensation

Kulinářský týmový program

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O

Program Sausage Sensation vás zasvětí do tajů výroby klobás; úkolem týmů je vytvořit vlastní regionální delikatesu.

Klobása v nedávné době ve světě gurmánů znovu povstala z prachu a nyní je z ní opět uznávaná položka v menu mnoha světových restauracích. Při výrobě klobás se často používají ingredience z místního trhu, takže si každá země vytváří svoje vlastní varianty klobás, které pak vyváží do světa.

Program Sausage Sizzle pomáhá budovat vztahy mezi lidmi, jaké u kancelářského stolu nikdy nevzniknou. Rozdělení rolí v rámci týmu, které vyžaduje spolupráci a koordinaci, umožňuje využít silných stránek jednotlivých členů. Členové týmu se chopí rolí řešitelů problémů, výzkumníků, realizátorů plánů, dozoru nad časovým plánem, návrhářů, koordinátorů a marketérů.

Týmy si vlastnoručně vyrobí klobásy, které po uvaření určitě přesvědčí porotu, že odpovídají zemi, odkud pocházejí. Který tým získá za svoje kulinářské výtvory cenu „výrobce klobás roku“?

Výběr možností je tak obrovský, že nikdo nezůstane o hladu! Gurmánské výtvory pak pomohou navodit uvolněnou atmosféru, kdy bude mít každý příležitost mluvit s různými lidmi a společně tak oslavit vlastní kulinářskou kreativitu – ať už je spláchnete studeným koktejlem nebo sklenicí dobře vychlazeného piva.

Zkrátka skvělá aktivita s hmatatelným výsledkem. Autentické úkoly dávají programu skutečnou dynamiku a navozují skutečné chování s pozitivním výsledkem. Vzniknou nezapomenutelné momenty, které poslouží jako cenná společná zkušenost pro budoucí diskuze.

Výsledky učení

Sausage sensation poskytuje škálu inovativních a na míru šitých týmových aktivit pro všechny účastníky. Zvýrazňuje benefity individuální účasti a týmové spolupráce, zatímco zahrnuje specifické obchodní cíle a hodnoty organizace. Sausage Sensation je zábavný a nezapomenutelný způsob, jak vytvořit hodnotu přes inspirování ke vzájemnosti.

Každý si dnes užil skvělou zábavu, připravovali jsme jídlo a samozřejmě jsme ho i jedli! Skvělá sdílená zkušenost, skvělá spolupráce. Dokonce odhalila i pár skrytých šéfkuchařů.

The Marketing Store Worldwide

Vyžádejte si cenu