The Curio Show

Klasická roadshow spojená s hrou Call My Bluff

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční
12 - Neomezené

O

Curio Show je strhující hra založená na deduktivním myšlení, řešení hádanek a blafování. Jde o kreativní hru se slovy a inteligentními otázkami, která vtáhne každého a všichni tak zažijí uvolněný večer plný zábavy.  Hra chytrým způsobem povzbuzuje diskuzi a navozuje vstřícnou a pozitivní atmosféru.

Diskuze se vyhýbá běžným tématům jako počasí, auta nebo zařízení domu a místo toho představuje kolekci rozmanitých předmětů od složitých otázek až po úplné absurdity.

Jak to funguje

Týmy prochází kolem kuriozit. Jednoduché otázky probudí živou diskuzi o stáří, hodnotě a původním účelu každého z těchto předmětů. Poté týmy jeden po druhém přednesou tři popisy daného předmětu, z nichž pouze jeden je správný. Ostatní týmy hádají, který popis je správný. Potom je odhalena pravda a vítězové získají ceny. 

Výsledky učení

Program Curio Show je ideální nástroj k navazování kontaktů, který chytrým způsobem povzbuzuje debatu, myšlení a vyprávění příběhů a navozuje tak přátelskou a pozitivní atmosféru. Hra Curio Show pomáhá koncentrovat mysl, protože promyšleným způsobem podporuje inteligentní otázky a deduktivní myšlení a probouzí v účastnících natrvalo nové schopnosti a vzpomínky a zajistí jim nové kontakty.

Vyžádejte si cenu