VR - Space Odyssey

Multi-player CSI vesmírní záhada ve virtuální realitě

1 - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
6 - Neomezené

O nás

CSI Space Odyssey je týmová činnost v oblasti vražedné záhady na vesmírné stanici. Grafika s vysokým rozlišením a řešení problémů ve stylu únikové místnosti zajišťují, že všichni členové týmu jsou zapojeni od začátku do konce. Týmy střídavě sdílejí své VR náhlavní soupravy a využívají kolektivní důvtip, aby odhalily, jak, proč a kdy došlo k mezigalaktické vraždě. Jejich detektivní pátrání je zavede hluboko do vesmíru. Interaktivní prvky a digitální zvukové efekty přidávají na zajímavosti, týmy shromažďují dohromady důkazní stopy, aby nakonec zločin vyřešily.

Výsledky učení

CSI Space Odyssey je hra ve virtuální realitě pro více hráčů, která rozvíjí dovednosti vedení a týmové práce pod tlakem konkurence a času. Týmy se učí, že aktivní naslouchání a kladení správných otázek jsou klíčem k úspěchu. Využitím deduktivního zdůvodnění od obecného ke konkrétnímu týmy pracují na propojení předpokladu s určitým logickým závěrem. Jak hra postupuje a každý hráč se střídá ve virtuálním světě, schopnost týmu určit mezeru mezi vírou a realitou se zlepšuje. Soutěžní závod podněcuje prosociální chování, které zajišťuje, aby všichni členové týmu byli aktivně zapojeni do celé hry a pro tým dělali maximum.

Related Testimonial

Space Odyssey každému pomohla zlepšit aktivní komunikaci a řešení problémů. Soutěživost v místnosti byla elektrizující - všichni účastníci se na 100% soustředili.

Raymond White

Vyžádejte si cenu