Učení a rozvoj

Učení a rozvoj zlepšuje týmový a individuální výkon.

Učení a rozvoj se zaměřují na zlepšování týmového a individuálního výkonu pomocí specifického tréninku, aby byly zlepšeny znalosti a pokročilé dovednosti. Jako primární součást lidského kapitálu, učení a rozvoj jsou douležitou součástí zapojení a udržení si zaměstnanců. Strategie učení a rozvoje jsou založeny na obchodních cílech společnosti. Jasně tyto cíle artikulují a drží se klíčových ukazovatelů výkonu.

Zkušenostní obchodní hry nabírají na popularitě a jsou součástí efektivního programu učení a vývoje. Gamifikace je prokázaným způsobem zlepšování schopnosti učení.

Catalyst si uvědomuje důležitost přizpůsobení team-buildingových programů, aby plnili vaše konkrétní požadavky v oblasti učení a vývoje. Nabízíme škálu obchodních her, které se specificky zaměřují na určité výstupy. A co víc, tyto můžou být upraveny, aby plnily vaše požadavky na výstupy v oblasti učení a rozvoje.

Eventoví ředitelé v Catalyst jsou vyškoleni, aby vedli účastníky přes strategicky navrženou rozpravu, aby bylo potvrzeno, že cíle učení byly dosaženy a lze je aplikovat na situace z reálného života.

Podívejte se na tento výběr populárních programů.
Potřebujete pomoc při rozhodování? Hledáte něco jiného?

Spojte se s námi

Related Articles