BeatsWork

Inspirující teambuilding s bubnováním

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
20 - Neomezené

O nás

Program BeatsWork je naprosto strhující teambuildingová aktivita. Prostřednictvím strhujícího rytmu samby promění skupinu jednotlivců v obrovský orchestr bicích nástrojů, kde každý jednotlivec hraje svoji roli – v pravý čas a ve správném tempu. Aktivitu vytvořila společnost Catalyst Global už před 25 lety a od té doby nepřestává inspirovat a vzrušovat všechny, kdo se jí zúčastní. 

Jak to funguje

Tým se rozdělí na malé skupinky vedené profesionálním bubeníkem, který je naučí základní rytmus samby a některé přechody. Prostřednictvím různých zahřívacích rytmických cvičení mohou brzy vzít do ruky skutečné nástroje a každá skupinka se začne učit hru na jiný nástroj a v jiném rytmu. Jednotlivým skupinkám postupně roste sebevědomí i schopnosti, takže je čas spojit vše dohromady a vytvořit omračující pulzující orchestr ohromných rozměrů.

Do programu BeatsWork se zapojí úplně všichni. I ty nejrezervovanější povahy se při všem tom dupání, bouchání, natřásání a bubnování začnou brzy smát od ucha k uchu. Jako skvělý příklad té nejlepší týmové spolupráce ukazuje program BeatsWork, že začnou-li jednotlivci spolupracovat v jediném rytmu jako tým, stávají se nezastavitelnou silou.

Proč bubnovat s programem Catalyst Global?

Jako autoři tohoto silného teambuildingového zážitku jsme přesvědčeni, že lepšího organizátora bubnovacích teambuildingových akcí nenajdete. Ve Velké Británii jsme tuto „firemní sambu“ představili jako první a od té doby si už s programem společnosti Catalyst Global a jejích partnerů zabubnovalo více než 250 000 lidí, kteří si při tom rozhýbali páteř i srdce.

Jestli vám záleží na pocitu jednoty a společném úspěchu, odvažte svůj tým z řetězu s programem BeatsWork – ten z vašich lidí dostane to nejlepší, co v nich je.

Výsledky učení

Vytvořit finální číslo Beatswork vyžaduje vertikální i horizontální spolupráci na nejrůznějších úrovních a najdeme zde tedy řadu paralel k firemní organizační struktuře. Tento působivý program zdůrazňuje význam standardních pracovních postupů pro dosažení konzistentní kvality práce. Když bude každý účastník a tým plnit svoji roli a spolupracovat, bude mít úspěch celá skupina. Výsledek je větší než pouhý součet činností jednotlivců a je tedy nezapomenutelnou ukázkou síly společného soustředění.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Zúčastnili jste se programu Beatswork a přemohl vás duch jednoty, kterého akce probouzí? Co zajít ještě dále a podělit se o svůj zážitek s dalšími lidmi? Požádejte dobrovolníky z firmy, aby podobnou akci připravili a zorganizovali přímo u vás – založte třeba charitativní Samba Band a uspořádejte program na dětském oddělení nemocnice nebo v domě s pečovatelskou službou.  V rozletu při dosahování skvělých výsledků s touto strhující teambuildingovou aktivitou vás omezuje jen vaše vlastní fantazie!

Related Testimonial

Měli byste vidět jejich obličeje! Téměř se všemi jsem v kanceláři spolupracoval a byl jsem ohromen tím, jak vyšli ze svých ulit. Všichni se do toho tak moc dostali – bubnování, tanec – dokonce i zpěvácké části! Bylo to jako, 'Wau! On opravdu umí swingovat!

TomTom

Vyžádejte si cenu