BeatsWork

Inspirující teambuilding s bubnováním

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
20 - Neomezené

O nás

Program BeatsWork je naprosto strhující teambuildingová aktivita. Prostřednictvím strhujícího rytmu samby promění skupinu jednotlivců v obrovský orchestr bicích nástrojů, kde každý jednotlivec hraje svoji roli – v pravý čas a ve správném tempu. Aktivitu vytvořila společnost Catalyst Global už před 25 lety a od té doby nepřestává inspirovat a vzrušovat všechny, kdo se jí zúčastní. 

Jak to funguje

Tým se rozdělí na malé skupinky vedené profesionálním bubeníkem, který je naučí základní rytmus samby a některé přechody. Prostřednictvím různých zahřívacích rytmických cvičení mohou brzy vzít do ruky skutečné nástroje a každá skupinka se začne učit hru na jiný nástroj a v jiném rytmu. Jednotlivým skupinkám postupně roste sebevědomí i schopnosti, takže je čas spojit vše dohromady a vytvořit omračující pulzující orchestr ohromných rozměrů.

Do programu BeatsWork se zapojí úplně všichni. I ty nejrezervovanější povahy se při všem tom dupání, bouchání, natřásání a bubnování začnou brzy smát od ucha k uchu. Jako skvělý příklad té nejlepší týmové spolupráce ukazuje program BeatsWork, že začnou-li jednotlivci spolupracovat v jediném rytmu jako tým, stávají se nezastavitelnou silou.

Proč bubnovat s programem Catalyst Global?

Jako autoři tohoto silného teambuildingového zážitku jsme přesvědčeni, že lepšího organizátora bubnovacích teambuildingových akcí nenajdete. Ve Velké Británii jsme tuto „firemní sambu“ představili jako první a od té doby si už s programem společnosti Catalyst Global a jejích partnerů zabubnovalo více než 250 000 lidí, kteří si při tom rozhýbali páteř i srdce.

Jestli vám záleží na pocitu jednoty a společném úspěchu, odvažte svůj tým z řetězu s programem BeatsWork – ten z vašich lidí dostane to nejlepší, co v nich je.

Výsledky učení

Vytvořit finální číslo Beatswork vyžaduje vertikální i horizontální spolupráci na nejrůznějších úrovních a najdeme zde tedy řadu paralel k firemní organizační struktuře. Tento působivý program zdůrazňuje význam standardních pracovních postupů pro dosažení konzistentní kvality práce. Když bude každý účastník a tým plnit svoji roli a spolupracovat, bude mít úspěch celá skupina. Výsledek je větší než pouhý součet činností jednotlivců a je tedy nezapomenutelnou ukázkou síly společného soustředění.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Zúčastnili jste se programu Beatswork a přemohl vás duch jednoty, kterého akce probouzí? Co zajít ještě dále a podělit se o svůj zážitek s dalšími lidmi? Požádejte dobrovolníky z firmy, aby podobnou akci připravili a zorganizovali přímo u vás – založte třeba charitativní Samba Band a uspořádejte program na dětském oddělení nemocnice nebo v domě s pečovatelskou službou.  V rozletu při dosahování skvělých výsledků s touto strhující teambuildingovou aktivitou vás omezuje jen vaše vlastní fantazie!

Fyzické distancování

physical distancing

Fyzické distancování

Tato aktivita může být navržena tak, aby dodržovala pokyny pro fyzický distancování. Upravujeme program, abychom se vyhnuli herním materiálům a letákům, které je třeba předávat mezi účastníky. A vyhněte se všemu, kde se musíte dostat příliš blízko k ostatním lidem! Naši zkušení facilitátoři tam budou, aby provázeli vaše účastníky celým zážitkem a zajišťovali, že kromě dodržování protokolu sociálního distancování je každý účastník zapojen a má příjemný zážitek z učení. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tuto zkušenost pro fyzické distancování a váš tým.

Related Testimonial

Měli byste vidět jejich obličeje! Téměř se všemi jsem v kanceláři spolupracoval a byl jsem ohromen tím, jak vyšli ze svých ulit. Všichni se do toho tak moc dostali – bubnování, tanec – dokonce i zpěvácké části! Bylo to jako, 'Wau! On opravdu umí swingovat!

TomTom

Vyžádejte si cenu