Body Rap

Strhující rytmické cvičení plné energie.

10 - 30 minut
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
30 - Neomezené

O nás

Na každé konferenci přijde chvíle, kdy je potřeba podpořit soustředění a dodat lidem energii. Program lze využít jako zahájení po dlouhém večírku nebo třeba v ospalé chvíli po obědě, kdy je břicho plné a hlava prázdná.

Když náš charizmatický a poněkud neobvykle vystupující moderátor začne účastníky rozehřívat pomocí několika jednoduchých cviků, začne růst i energie mezi lidmi. Potom je vyzve, aby si vzali rukavice. Na každé židli jsou zespodu upevněny rukavice, takže se mohou zapojit úplně všichni. Jakmile mají všichni rukavice, začnou jako jeden muž dupat, tleskat a vydávat různé zvuky – a výsledkem je pestrá a dokonale absurdní hudební show. Zvuková a vizuální hostina vyvolá ve všech zaručeně záchvaty smíchu.

Výsledky učení

Program Body Rap je rychlý, překvapivý a neuvěřitelně účinný. Je to skvělý hudební oživující program, který zaručeně vdechne energie i tomu nejnáročnějšímu publiku. Vaše schůze bude najednou živá a plná elánu
a její účastníci budou brzy zase připraveni vnímat. Program Body Rap využívá sílu humoru, rytmu a sdíleného zážitku k oživení a sjednocení lidí a jeho účinek
je nezapomenutelný.

Fyzické distancování

physical distancing

Fyzické distancování

Tato aktivita může být navržena tak, aby dodržovala pokyny pro fyzický distancování. Upravujeme program, abychom se vyhnuli herním materiálům a letákům, které je třeba předávat mezi účastníky. A vyhněte se všemu, kde se musíte dostat příliš blízko k ostatním lidem! Naši zkušení facilitátoři tam budou, aby provázeli vaše účastníky celým zážitkem a zajišťovali, že kromě dodržování protokolu sociálního distancování je každý účastník zapojen a má příjemný zážitek z učení. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tuto zkušenost pro fyzické distancování a váš tým.

Related Testimonial

Právě, když byla energie naší konference na nízké úrovni, zažili jsme Body Rap. Mělo to přesně požadovaný efekt. Pozvedlo nám to ducha a každý se s úsměvem na obličeji angažoval. Všichni delegáti byli lépe připraveni na to, přijímat informace z odpolední konference.

Nestle

Vyžádejte si cenu