CSI

Zábavná mysteriózní kriminální hra

2 - 3 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
12 - 300

O

Ve hře Crime Solvers International (CSI) se z účastníků stanou detektivové řešící komplikovaný zločin. Jde o mnohem více než jen o mysteriózní kriminálku; klíčem k úspěchu je dobrá spolupráce mezi týmy, aby byly schopny řešit různé problémy, které přicházejí pod stále větším psychickým i časovým tlakem.

Pozadí hry tvoří realistický scénář a týmy jsou bombardovány obrovským množstvím informací v nejrůznějších formách. Nahrávky z telefonátů na tísňovou linku, videa z místa činu, videa z výslechů podezřelých, fotografie, pitevní protokoly, přepisy, forenzní důkazy a další – to vše naše detektivy mate a svádí na nesprávnou stopu. Jejich úkolem je probrat se tou záplavou soustředit se na konečné vyřešení případu.

Výsledky učení

Pro konečný úspěch je nezbytná komunikace a vzájemné naslouchání, protože členové týmu občas musí vstát od stolu, aby zjistili některé životně důležité informace, které pak musí sdělit ostatním. Celá hra se odehrává v realistické atmosféře tlaku na rychlé vyšetření zločinu.

Crime Solvers International byla originální, nezapomenutelná a taky zábavná hra. Oceňujeme Catalyst i díky tomu, že zvládli obsáhnout i různou náturu členů naší skupiny, přičemž se však každý cítil být zapojený a součástí týmu.

Mihaela Ionita
Xerox Romania

Vyžádejte si cenu