E Choir

Vokální cvičení na energizaci virtuálních setkání

30 - 45 minut
Uvnitř
Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

E-choir nezná hranice, je vhodný pro malý tým, celé oddělení nebo celou společnost! Probíhá na Zoom (nebo jiné konferenční platformě), kromě notebooku a mobilního telefonu není potřeba žádné další vybavení. Účastníci jsou během koučování v tichém režimu a zaznamenávají si své výsledné výkony do telefonu, diktafonu nebo na WhatsApp. Tímto se také nastavuje inkluzivní atmosféra, která pomáhá těm, kteří se při zpěvu cítí nepříjemně, aby se uvolnily. Oslavný moment přichází po eventu, kdy se účastníkům pošle finální verze nahrávky se všemi hlasy, které pečlivě namixuje profesionální producent. Tento výstup je také možné upravit pomocí snímků přiblížení a vytvořit tak trvalou sdílenou vzpomínku.

Výsledky učení

Výhody aktivit pro spojování týmů jsou už dávno stanoveny, ale běžné způsoby jejich realizace se najednou staly nemožnými. E-choir představuje novou teambuildingovou aktivitu pro "nový normál". Cvičení vyzývá vzdálené účastníky, aby překročili vnímané omezení a oslavovali sdílené úspěchy. S podporou profesionálního trenéra v neohrožujícím kontextu jsou i ti nejrezervovanější v týmu překvapeni, co dosáhnou v krátkém časovém rámci. Vydání závěrečného výkonu může také nabídnout silnou demonstraci jednoty při zahájení nebo ukončení budoucího týmového setkání.

remote teams

Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

web or app

Vzdálené programy pro budování týmů založené na webu a aplikacích

Věděli jste, že nabízíme aktivity na webu i v aplikaci? Zeptejte se nás, které vzdálené programy vyhovují vaší situaci.

Vyžádejte si cenu