Escape the Blizzard

Virtuální úniková hra s tematikou přežití

1 - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

Vydejte se se svým týmem na jiné místo a čas, abyste využili praktické dovednosti, vyřešili problémy v divočině, zúčastnili se tematických fotografií a aktivních výzev, abyste se dostali z hory. Tým, který hraje společně, společně i přežije.

Děj hry Escape the Blizzard začíná na firemním výletě v teplém útulném horském srubu. Výlet je náhle přerušen výstrahou před příchozí bouří. Během několika hodin budou zasněženi a bez proudu!

Aby týmy přežily, musí vyrazit ven. Během cesty čelí řadě výzev na přežití v zimní divočině, včetně vázání uzlů, identifikace zvířecích stop, první pomoci, povědomí o horách a dalších. Výzvy je vedou ke konečné výzvě signalizovat jejich záchrannému letadlu, aby přistálo a dopravilo je do bezpečí.

Výsledky učení

Escape the Blizzard pomůže posílit odolnost vašeho týmu. Byl speciálně navržen tak, aby přiměl členy týmu ke spolupráci. Každý jednotlivec může mít část otázky nebo řešení a ke správné odpovědi můžou dospět pouze společnou prací. Pohlcující téma a poutavé výzvy podporují diskusi, která dává příležitost k vyprávění minulých zkušeností a vytváří prostor pro členy týmu, aby se navzájem poznali na nové a opravdové úrovni. Jelikož jsou výzvy zaměřeny na základní dovednosti přežití v reálném životě, hráči dokončí hru se zvýšenou znalostí přežití v divočině.

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Tento produkt se ideálně hodí pro řízenou poradu po události. Chcete-li zlepšit učení a učinit tuto aktivitu ještě smysluplnější, ukončete svou zkušenost s naší jedinečnou účelovou aplikací. Použití přizpůsobeného rozboru Team Assessment Tool přinese trvalé výsledky a kvantifikovatelné výnosy, podpoří týmovou soudržnost, individuální osobní růst, rozvoj dovedností, a tím podpoří výkon. Zjistěte víceremote teams

Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

web or app

Vzdálené programy pro budování týmů založené na webu a aplikacích

Věděli jste, že nabízíme aktivity na webu i v aplikaci? Zeptejte se nás, které vzdálené programy vyhovují vaší situaci.

Vyžádejte si cenu