Escape the Mob

Interaktivní zábavná úniková hra

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
12 - Neomezené

O nás

Escape the Mob začíná záhadným videem, které týmům říká, že jsou obviněny z perfektní loupeže. Byly ve špatném čase na špatném místě. Týmy dostanou omezený čas, aby si srovnali svůj příběh a určili přesný čas, kdy byly na každém místě v noc loupeže. A jestli dokážou zjistit, kdo ukradl diamanty, určitě je nechají jít.

Každý tým má tašku plnou věcí, která mu pomůže v jejich hledání. Týmy se pak vydají na svou skvělou jízdu, aby vyřešili záhadu unikli mafii a uspěli v Escape the Mob. Go Team aplikace je vede k checkpointům, kde odpovídají na škálu foto, video a záhadných otázek a hádanek, které jim dají stopy ke konečnému řešení. Výzvy můžou být ve stylu Únikové místnosti včetně šifer, symboly měnících hádanek, hledání objektů na obrázcích, hádanek, identifikace vzorců, zvláštních pachů, záhadných zvuků a dalšího!

Týmy získávají body za správné odpovědi a odhalují časové a místní stopy, které si pak přidávají do svého zápisníku, aby zjistili místo svého nočního pobytu. Výherní tým je tým s nejvíce body, no je zde i sdílená radost, protože týmy musí spolupracovat na očištění svého jména.

Výsledky učení

Populární mezi širokým publikem, únikové místnosti poskytli nový způsob vystoupení ze své komfortní zóny a přijímání nových a vzrušujících výzev. Escape the Mob to posouvá do flexibilního formátu, kde výzvy mohou být navrženy tak, aby vyhovovali výstupům klientů a pořád se drželi stejné vzrušující tematiky. Escape the Mob nutí účastníky myslet mimo svých hranic a odhalovat tak stopy, vzájemně komunikovat a nakonec vyřešit záhadu.

Escape the Mob je navržená tak, aby zajistila, že každý se účastní a pracuje na záhadných hádankách, foto a video výzvách, zvukových a čichových výzvách, kreativních a inovativních výzvách, písních, tancích a dalším. Tato realistická zkušenost v reálném čase dává účastníkům této nové korporátní teambuildingvé aktivity zkušenost z první ruky v nové a neznámé situaci s nepředvidatelnými okolnostmi a důsledky. Každá stopa je dostane o krok blíže k jejich řešení, no s daným časovým limitem je potřeba konat rychle. Silné stránky jednotlivců se stávají zjevnými a účastníci se učí reagovat a myslet i pod tlakem klidně.

Related Testimonial

Skvělé téma. Neobvyklé výzvy v Escape the Mob každého povzbuzují k tomu, aby spolupracoval a myslel nekonvenčně. Naučili jsme se hodně jeden o druhém a skvěle jsme se spolu zabavili!

Vyžádejte si cenu