Escape the Mob - Online

Interaktivní zábavná úniková hra speciálně navržená pro vzdálené týmy

1 - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O nás

Pomocí online konferenční platformy Escape the Mob začíná tajemným videem, které týmům říká, že jsou obviněni z dokonalé loupeže. Byli na nesprávném místě v nesprávný čas. Týmy mají omezené množství času, aby si srovnaly svůj příběh a určily přesný čas, kdy byly na každém místě v noci během loupeže.

Po úvodním briefingu od online zprostředkovatele vede aplikace Go Team týmy prostřednictvím řady výzev k dokončení; řady fotografií, videí, záhadných otázek a hádanek, které jim poskytnou vodítka k ultimátnímu řešení. Výzvy mohou čerpat z nejnovějších úkolů ve stylu Escape Room, včetně šifer, symbolu pro výměnu alfa hádanek, hledání objektů v obrazech, hádanek, identifikace vzorů , tajemných zvuků a dalšího! Týmy získávají body za správné odpovědi. Vítězný tým je tým s největším počtem bodů, ale také zde existuje spolupráce, protože týmy musí nakonec spolupracovat, aby očistily své jméno.

Výsledky učení

Escape the Mob je zcela inkluzivní a velmi poutavá týmová aktivita. S omezeným množstvím času, konkurenčním tématem a celou řadou výzev, včetně fotografií, videa, kryptických otázek, šifer, tajemných zvuků a divadelních představení, týmy musí kombinovat své dovednosti a vyvíjet kreativní řešení pro vyřešení záhady. Spolupráce přichází do hry v konečných okamžicích, aby došlo ke konečnému rozluštění kódu!

remote teams

Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

web or app

Vzdálené programy pro budování týmů založené na webu a aplikacích

Věděli jste, že nabízíme aktivity na webu i v aplikaci? Zeptejte se nás, které vzdálené programy vyhovují vaší situaci.

Vyžádejte si cenu