Escape the Mob - Online

Interaktivní zábavná úniková hra speciálně navržená pro vzdálené týmy

1 - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O

Pomocí online konferenční platformy Escape the Mob začíná tajemným videem, které týmům říká, že jsou obviněni z dokonalé loupeže. Byli na nesprávném místě v nesprávný čas. Týmy mají omezené množství času, aby si srovnaly svůj příběh a určily přesný čas, kdy byly na každém místě v noci během loupeže.

Po úvodním briefingu od online zprostředkovatele vede aplikace Go Team týmy prostřednictvím řady výzev k dokončení; řady fotografií, videí, záhadných otázek a hádanek, které jim poskytnou vodítka k ultimátnímu řešení. Výzvy mohou čerpat z nejnovějších úkolů ve stylu Escape Room, včetně šifer, symbolu pro výměnu alfa hádanek, hledání objektů v obrazech, hádanek, identifikace vzorů , tajemných zvuků a dalšího! Týmy získávají body za správné odpovědi. Vítězný tým je tým s největším počtem bodů, ale také zde existuje spolupráce, protože týmy musí nakonec spolupracovat, aby očistily své jméno.

Výsledky učení

Escape the Mob je zcela inkluzivní a velmi poutavá týmová aktivita. S omezeným množstvím času, konkurenčním tématem a celou řadou výzev, včetně fotografií, videa, kryptických otázek, šifer, tajemných zvuků a divadelních představení, týmy musí kombinovat své dovednosti a vyvíjet kreativní řešení pro vyřešení záhady. Spolupráce přichází do hry v konečných okamžicích, aby došlo ke konečnému rozluštění kódu!

Remote Team Activity

Aktivita vzdáleného týmu

Pokud váš tým nemůže být na stejném městě nebo ve stejném fyzickém prostoru, vyzkoušejte online verzi této aktivity určenou speciálně pro vzdálené týmy. Je to vynikající způsob, jak zapojit, motivovat a spojit tým lidí, kteří pracují na dálku. Prostřednictvím online konferencí budou naši zkušení zprostředkovatelé k dispozici na usměrnění vašich účastníků během celého zážitku. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tento zážitek pro váš vzdálený tým.

Vyžádejte si cenu