Escape the Mob - Online

Interaktivní zábavná úniková hra speciálně navržená pro vzdálené týmy

1 - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O nás

Pomocí online konferenční platformy Escape the Mob začíná tajemným videem, které týmům říká, že jsou obviněni z dokonalé loupeže. Byli na nesprávném místě v nesprávný čas. Týmy mají omezené množství času, aby si srovnaly svůj příběh a určily přesný čas, kdy byly na každém místě v noci během loupeže.

Po úvodním briefingu od online zprostředkovatele vede aplikace Go Team týmy prostřednictvím řady výzev k dokončení; řady fotografií, videí, záhadných otázek a hádanek, které jim poskytnou vodítka k ultimátnímu řešení. Výzvy mohou čerpat z nejnovějších úkolů ve stylu Escape Room, včetně šifer, symbolu pro výměnu alfa hádanek, hledání objektů v obrazech, hádanek, identifikace vzorů , tajemných zvuků a dalšího! Týmy získávají body za správné odpovědi. Vítězný tým je tým s největším počtem bodů, ale také zde existuje spolupráce, protože týmy musí nakonec spolupracovat, aby očistily své jméno.

Výsledky učení

Escape the Mob je zcela inkluzivní a velmi poutavá týmová aktivita. S omezeným množstvím času, konkurenčním tématem a celou řadou výzev, včetně fotografií, videa, kryptických otázek, šifer, tajemných zvuků a divadelních představení, týmy musí kombinovat své dovednosti a vyvíjet kreativní řešení pro vyřešení záhady. Spolupráce přichází do hry v konečných okamžicích, aby došlo ke konečnému rozluštění kódu!

Vyžádejte si cenu