Flat Out Chariot Challenge

Stavba a závod kočárů

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční
20 - Neomezené

O

Týmy musí při tomto originálním závodě táhnout za jeden provoz; budou při tom potřebovat všechnu svoji kreativitu a schopnosti komunikace. Program Flat Out – Chariot Challenge je zkouška komunikačních dovedností, spolupráce a kreativity vašich lidí; jejich úkolem je postavit římský nebo keltský kočár. Jde při tom o čas a vítězství nad ostatními. Každý tým dostane nákresy a sadu rozložených kartonových dílců, který má proměnit ve špičkové závodní vozidlo – stroj a lidská síla tu musí pracovat ve vzájemné souhře. Akce vyvrcholí závodem, v němž jednotlivé týmy nasadí svoje kočáry jeden proti druhému, aby vyzkoušely svoji rychlost a obratnost, nebo gladiátorským představením v atmosféře, která si nezadá s Circus Maximus. Zábavná akce, která z vašich lidí dostane maximum a povzbudí jejich důvtip, spolupráci a dobře míněnou soutěživost.

Výsledky učení

Chariot Challenge testuje komunikační dovednosti, spolupráci a kreativitu a vytváří ultimátní modelovou sadu proti času a jeden proti druhému. Týmy potřebují pečlivě plánovat a pracovat jako jeden, aby se jim podařilo dosáhnout jejich cíle. Zároveň ještě předtím, než je vůz zkonstruován, bude tým čelit extra výzvám a úkolům. Chariot Challenge inspiruje kreativitu a je krásnou a zábavnou sdílenou zkušeností, která bude zapamatována ještě dlouho po eventu.

Related Testimonial

Týmy se tak bavily, že zlepšily svou týmovou práci, komunikaci, konkurenční výhodu a kreativní myšlení bez toho, aby si to vůbec v dané chvíli uvědomovaly. To přišlo až tehdy, když jsme se cvičením později zabývali a integrovali jsme to, co jsme se naučili.

Sanofi-Aventis

Vyžádejte si cenu