Go Team - Uvnitř

Týmy zkoumají jejich vybraná místa

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O

Go Explore! dává vašemu týmu přístup k obrovskému množství míst včetně měst, galerií, muzeí, zoologických zahrad, akvárií, sportovních míst, planetária a dalších! Můžete se buď spojit se svým týmem a vyrazit ven a bavit se učením o svém vybraném místě s naší oceněnou aplikací jako průvodcem. Nebo pokud vy a váš tým pracujete vzdáleně a nemůžete být ve stejném fyzickém prostoru, vyzkoušejte naši hru Virtual Go Explore, která je k dispozici na jakémkoli zařízení z jakéhokoli místa - dokonce i z pohodlí vašeho obývacího pokoje! Během aktivity dokončíte zábavné týmové výzvy, včetně kvízů, videí a fotografií, které jsou navrženy tak, abyste se spojili se svým týmem, zatímco objevíte zajímavá fakta a bavíte se!

Výsledky učení

V Go Explore se všichni účastníci zapojí a baví se spolu, zatímco se dozví více o světě kolem sebe a objevují navzájem své silné a slabé stránky. Vedení a delegace jsou klíčem k zajištění součinnosti týmu a využití jeho silných stránek. Využijte to k povzbuzení vaší konference, motivaci a podpoře delegátů, sjednocení skupiny, prozkoumání konkrétních výsledků učení nebo prostě jen k zábavné sdílené zkušenosti. Možnosti využití pro Go Explore jsou neomezené, včetně zapojení zaměstnanců, školení zaměstnanců, uvedení produktů na trh, marketingu a propagace nebo získávání zpětné vazby. Go Explore je skvělý způsob, jak zapojit, motivovat a propojit týmy, které pracují na dálku.

Remote Team Activity

Aktivita vzdáleného týmu

Pokud váš tým nemůže být na stejném městě nebo ve stejném fyzickém prostoru, vyzkoušejte online verzi této aktivity určenou speciálně pro vzdálené týmy. Je to vynikající způsob, jak zapojit, motivovat a spojit tým lidí, kteří pracují na dálku. Prostřednictvím online konferencí budou naši zkušení zprostředkovatelé k dispozici na usměrnění vašich účastníků během celého zážitku. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tento zážitek pro váš vzdálený tým.

Vyžádejte si cenu