Go Team Wellbeing

Zábavná týmová aktivita zaměřená na zdraví a wellness

30 minut - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční
4 - Neomezené

O nás

Go Team Wellbeing je zábavná týmová aktivita speciálně navržená tak, aby účastníkům pomohla zlepšit jejich schopnost přizpůsobit se častým změnám a vytvořit kulturu nepřetržitého učení na pracovišti.

Během aktivity účastníci dokončují zábavné týmové výzvy zaměřené na téma pohody. Výzvy Go Team Wellbeing jsou zábavné, podmanivé a především efektivní. Úkoly jsou speciálně navrženy tak, aby se zaměřily na celou řadu otázek pohody, včetně praktických nápadů pro zdravou stravu, které si účastníci sami vytvoří. Držení těla a pohyb, spojení s přírodou a důležitost časového limitu během dne pro zvýšení hladiny energie. Aktivity přicházejí v různých stylech, některé pasivní, jiné aktivní a mohou být navrženy speciálně tak, aby odpovídaly schopnostem vaší skupiny.

S využitím naší oceňované aplikace Go Team se mohou účastníci účastnit společně jako skupina ve vaší kanceláři, v místě konání konference nebo na vybraném místě venku. Go Team Wellbeing je k dispozici také pro týmy, které pracují vzdáleně. V naší online verzi pro vzdálené týmy jsou účastníci vyzváni k aktivitě s QR kódem a jasnými pokyny, jak stáhnout aplikaci a vstoupit do hry. Účastníci se spojují prostřednictvím videokonferencí s většími skupinami spolupracujícími na činnostech jako tým v rámci útěkových skupin. Náš zprostředkovatel bude online a provede účastníky programem podle potřeby.

Výsledky učení

Nyní více než kdy jindy musíme mít otevřenou mysl, zlepšit naši schopnost přizpůsobit se častým změnám a vytvořit kulturu nepřetržitého učení na pracovišti. Spojení, kreativní obchodní myšlení a mentální zaměření a koncentrace jsou zásadní. Rozvíjet emoční inteligenci, fyzické a duševní zdraví, povzbuzovat štěstí a mít pečlivý přístup k okolí je zásadní pro blaho každého. Go Team Wellbeing pomůže vašim členům týmu rozvíjet a zlepšovat tyto vlastnosti.

Go Team Wellbeing je speciálně navržen, aby vám pomohl vytvořit „emocionálně inteligentní kancelář“ a udržet vysoce výkonné týmy. Dovednosti a znalosti, které účastníci získají, jim pomohou v práci i v osobním životě a po akci budou mít dlouhodobý účinek. Go Team Wellbeing školí účastníky o tom, jak využít jejich silné stránky pro celý tým. Členové týmu rozvíjejí dovednosti pro plynulejší a pozitivní komunikaci s kolegy. Program jim pomáhá vytvářet pozitivní emoční prostředí, a tím umožňuje efektivnější pracovní procesy. Go Team Wellbeing pomáhá členům týmu být sebevědomější, zůstat klidnější a energičtější. Povzbuzuje je, aby se zaměřili na skutečnost, že jsou tvůrci svého životního stylu a budoucnosti.

remote teams

Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

web or app

Vzdálené programy pro budování týmů založené na webu a aplikacích

Věděli jste, že nabízíme aktivity na webu i v aplikaci? Zeptejte se nás, které vzdálené programy vyhovují vaší situaci.

Vyžádejte si cenu