Go Team Wellbeing

Zábavná týmová aktivita zaměřená na zdraví a wellness

30 minut - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční
4 - Neomezené

O

Go Team Wellbeing je zábavná týmová aktivita speciálně navržená tak, aby účastníkům pomohla zlepšit jejich schopnost přizpůsobit se častým změnám a vytvořit kulturu nepřetržitého učení na pracovišti.

Během aktivity účastníci dokončují zábavné týmové výzvy zaměřené na téma pohody. Výzvy Go Team Wellbeing jsou zábavné, podmanivé a především efektivní. Úkoly jsou speciálně navrženy tak, aby se zaměřily na celou řadu otázek pohody, včetně praktických nápadů pro zdravou stravu, které si účastníci sami vytvoří. Držení těla a pohyb, spojení s přírodou a důležitost časového limitu během dne pro zvýšení hladiny energie. Aktivity přicházejí v různých stylech, některé pasivní, jiné aktivní a mohou být navrženy speciálně tak, aby odpovídaly schopnostem vaší skupiny.

S využitím naší oceňované aplikace Go Team se mohou účastníci účastnit společně jako skupina ve vaší kanceláři, v místě konání konference nebo na vybraném místě venku. Go Team Wellbeing je k dispozici také pro týmy, které pracují vzdáleně. V naší online verzi pro vzdálené týmy jsou účastníci vyzváni k aktivitě s QR kódem a jasnými pokyny, jak stáhnout aplikaci a vstoupit do hry. Účastníci se spojují prostřednictvím videokonferencí s většími skupinami spolupracujícími na činnostech jako tým v rámci útěkových skupin. Náš zprostředkovatel bude online a provede účastníky programem podle potřeby.

Výsledky učení

Nyní více než kdy jindy musíme mít otevřenou mysl, zlepšit naši schopnost přizpůsobit se častým změnám a vytvořit kulturu nepřetržitého učení na pracovišti. Spojení, kreativní obchodní myšlení a mentální zaměření a koncentrace jsou zásadní. Rozvíjet emoční inteligenci, fyzické a duševní zdraví, povzbuzovat štěstí a mít pečlivý přístup k okolí je zásadní pro blaho každého. Go Team Wellbeing pomůže vašim členům týmu rozvíjet a zlepšovat tyto vlastnosti.

Go Team Wellbeing je speciálně navržen, aby vám pomohl vytvořit „emocionálně inteligentní kancelář“ a udržet vysoce výkonné týmy. Dovednosti a znalosti, které účastníci získají, jim pomohou v práci i v osobním životě a po akci budou mít dlouhodobý účinek. Go Team Wellbeing školí účastníky o tom, jak využít jejich silné stránky pro celý tým. Členové týmu rozvíjejí dovednosti pro plynulejší a pozitivní komunikaci s kolegy. Program jim pomáhá vytvářet pozitivní emoční prostředí, a tím umožňuje efektivnější pracovní procesy. Go Team Wellbeing pomáhá členům týmu být sebevědomější, zůstat klidnější a energičtější. Povzbuzuje je, aby se zaměřili na skutečnost, že jsou tvůrci svého životního stylu a budoucnosti.

Remote Team Activity

Aktivita vzdáleného týmu

Pokud váš tým nemůže být na stejném městě nebo ve stejném fyzickém prostoru, vyzkoušejte online verzi této aktivity určenou speciálně pro vzdálené týmy. Je to vynikající způsob, jak zapojit, motivovat a spojit tým lidí, kteří pracují na dálku. Prostřednictvím online konferencí budou naši zkušení zprostředkovatelé k dispozici na usměrnění vašich účastníků během celého zážitku. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tento zážitek pro váš vzdálený tým.

Vyžádejte si cenu