Haunted House

Unikněte z tohoto virtuálního domu strašidelné zábavy

1.5 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O nás

Padá noc. Cesta u vašich nohou směřuje do tmavého lesa. V dálce je záře domu. Ze suterénu do nebe se vznáší strašidelná hypnotická hudba. Když se přiblížíte, brána se otevře a dveře zaskřípají a lákají vás dovnitř. Vaše skupina překročí práh a dveře se zabouchnou. Jste uvězněni uvnitř. Zjistíte, že jeden z vašeho týmu dokáže komunikovat s mrtvými. Toto je Zaříkávač Duchů vašeho týmu, který je prokletý třemi strašidelnými úkoly zlovolných duchů každé místnosti. Svíčka plápolá. Hodiny tikají. Získejte odvahu a nechte své oči bloudit v hlubinách každé místnosti a hledejte stopy, které povedou vašeho Zaříkávače Duchů k řešení záhad a všechny vás pustí do další místnosti a nakonec společně uniknete ze strašidelného domu!

Výsledky učení

Haunted House byla speciálně navržena tak, aby rozvíjela odvahu v týmech. Díky této hře týmy spolupracují, oceňují a oslavují nápady každého člověka, aktivně naslouchají a podporují diskusi. Jak se buduje týmová důvěra, účastníci se učí zbavit se strachu ze selhání, nabrat odvahu promluvit a srozumitelně sdělit své nápady. Prostřednictvím důvěry, sebevědomí a odvahy týmy objevují úspěchy, které může přinést společné deduktivní uvažování.

Když do hry vstoupí vzrušení a úzkost, může dojít ke zkreslení praktičnosti a logického myšlení. Týmy, které si zachovají chladnou hlavu, budou schopny pod tlakem racionálně uvažovat a společně využívat schopnosti řešit problémy.

Poutavé a zábavné výzvy ve stylu únikové místnosti a poutavé téma přinášejí nový pohled na týmovou práci. Toto je jejich šance zapojit se svými spoluhráči novým a neformálním způsobem a přinést zcela nový pohled na to, jak se chovají jako tým.

Gamifikací kritických složek odvážné týmové práce se Haunted House stane nezapomenutelným sdíleným zážitkem pro váš tým, ze kterýého můžete čerpat ještě dlouho po skončení aktivity.

remote teams


Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

Related Testimonial

Chci říct VELKÉ DĚKUJI za to, že jste udělali tuto virtuální teambuildingovou akci speciální. Bylo to velmi zábavné, spolupráce od začátku probíhala ve velmi pozitivní a skvělé atmosféře! Zpětné vazby, které jsme již obdrželi, mluví samy za sebe: „Byla to super zábava“, „Byla to zatím nejlepší ze všech virtuálních her, které jsme hráli“ a rychlý průzkum mezi týmy ohodnotil tuto událost na 9,5/10.

Betsson

Vyžádejte si cenu