Hotshots

Týmy odhalují svou destinaci v Go Team fotografické výzvě

1 - 4 hodin
Venku
Konkurenční
10 - Neomezené

O

Jsou vaši lidé připraveni na jednu z nejdynamičtějších městských výprav? Už si vyzkoušeli, co to znamená program Hotshots?

Při této rychlé fotografické honbě za pokladem se týmy řítí městem a plní sérii úkolů, které vyzkoušejí jejich klíčové pracovní dovednosti – vedení lidí, kreativitu, strategické myšlení a organizaci času. Pro dosažení cíle a vítězství nad ostatními je nutná především týmová spolupráce. Program Hotshots se již osvědčil v několika světových metropolích, ale je to nakonec i skvělý způsob, jak prozkoumat okolí místa konání vaší konference.

Týmy vyrazí do ulic města vybavené fotoaparátem, mapou, GPS zařízením a souřadnicemi místa prvního úkolu. Úkoly jsou různé – vyhláskovat název svojí firmy s použitím lidských těl, přesvědčit okolojdoucí, aby ochutnali novou příchuť zmrzliny nebo třeba předvést na náměstí pouliční divadlo. Zároveň musí týmy pořídit fotodokumentaci, aby prokázaly, že daný úkol splnily, a najít skryté vodítko, aby našly místo dalšího úkolu – to může být na plakátu, v místních novinách nebo třeba na webové stránce.

Týmy musí rychle přemýšlet za pohybu a bleskově projít všechny úkoly a pořídit z nich fotografie, aby se dostaly zpět dříve, než vyprší časový limit – potom se sečtou hodnocení a fotografie jsou vystaveny, aby se na ně mohli podívat i všichni ostatní.

Program Hotshots lze skvěle přizpůsobit podle toho, co chcete účastníkům konference vštípit, a je to nezapomenutelný zážitek, který si nemůžete nechat ujít.

Výsledky učení

V této rychlé fotografické honbě za pokladem chodí týmy po městě v rámci série výzev, které testují klíčové obchodní dovednosti z oblasti vedení, kreativity a strategického a časového managementu. Týmová práce je více než kdy jindy rozhodující ve chvíli, když se snaží dosáhnout své cíle a porazit konkurenci. Hotshots je nezapomenutelná a zajímavá teambuildingová zkušenost, skvělá pro vaše další konference či zaměstnanecké dny!

Jako pro organizátory bylo skvělé dát si navrhnout program podle našich požadavků. Byl to zábavný způsob, jak objevit místa, no zejména to zvýraznilo efektivní komunikaci, kreativní myšlení a časový management.

GlaxoSmithKline

Vyžádejte si cenu