Hotshots

Týmy odhalují svou destinaci v Go Team fotografické výzvě

1 - 4 hodin
Venku
Konkurenční
10 - Neomezené

O

Jsou vaši lidé připraveni na jednu z nejdynamičtějších městských výprav? Už si vyzkoušeli, co to znamená program Hotshots?

Při této rychlé fotografické honbě za pokladem se týmy řítí městem a plní sérii úkolů, které vyzkoušejí jejich klíčové pracovní dovednosti – vedení lidí, kreativitu, strategické myšlení a organizaci času. Pro dosažení cíle a vítězství nad ostatními je nutná především týmová spolupráce. Program Hotshots se již osvědčil v několika světových metropolích, ale je to nakonec i skvělý způsob, jak prozkoumat okolí místa konání vaší konference.

Týmy vyrazí do ulic města vybavené fotoaparátem, mapou, GPS zařízením a souřadnicemi místa prvního úkolu. Úkoly jsou různé – vyhláskovat název svojí firmy s použitím lidských těl, přesvědčit okolojdoucí, aby ochutnali novou příchuť zmrzliny nebo třeba předvést na náměstí pouliční divadlo. Zároveň musí týmy pořídit fotodokumentaci, aby prokázaly, že daný úkol splnily, a najít skryté vodítko, aby našly místo dalšího úkolu – to může být na plakátu, v místních novinách nebo třeba na webové stránce.

Týmy musí rychle přemýšlet za pohybu a bleskově projít všechny úkoly a pořídit z nich fotografie, aby se dostaly zpět dříve, než vyprší časový limit – potom se sečtou hodnocení a fotografie jsou vystaveny, aby se na ně mohli podívat i všichni ostatní.

Program Hotshots lze skvěle přizpůsobit podle toho, co chcete účastníkům konference vštípit, a je to nezapomenutelný zážitek, který si nemůžete nechat ujít.

Výsledky učení

V této rychlé fotografické honbě za pokladem chodí týmy po městě v rámci série výzev, které testují klíčové obchodní dovednosti z oblasti vedení, kreativity a strategického a časového managementu. Týmová práce je více než kdy jindy rozhodující ve chvíli, když se snaží dosáhnout své cíle a porazit konkurenci. Hotshots je nezapomenutelná a zajímavá teambuildingová zkušenost, skvělá pro vaše další konference či zaměstnanecké dny!

Vyžádejte si cenu