Making The News

Zahrajte si na zpravodajský tým

2 - 3 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční
20 - Neomezené

O nás

Úkolem týmů bude během dvou nebo tří hodin doslova vytvořit „zprávy na titulní straně“, a sice formou teambuildingové akce, ve které jde o více než jen o palcové titulky, protože se jedná o skutečné zpravodajství z vaší konference. Je to zábavná teambuildingová aktivita ve svižném tempu plná energie, při které váš tým vybočí ze svojí komfortní zóny a ocitne se ve světě novinového zpravodajství. Zadaný úkol vypadá jednoduše.

Týmy musí pouze vytvořit titulní stranu novin, která bude přinášet zprávy z daného konferenčního dne. Jenže jde o mnohem více než jen o to přijít se sólokaprem. Týmy musí pro svoje noviny vymyslet název, sepsat celou řadu článků, vytvořit komiks, navrhnout reklamu a sepsat dokonce i „byznysovou předpověď“.

Jde o silný společný zážitek, který přiměje delegáty, aby přemýšleli a diskutovali o tom, kam vaše společnost vlastně míří – a na který určitě jen tak nezapomenou.

Výsledky učení

Strhující způsob, jak shrnout náplň vaší konference nebo se hlouběji zamyslet nad aktuálními obchodními problémy. Program Making the News je zaměřen na kolektivní kreativitu, ať už vaše společnost potřebuje cokoli – řízení změn, vizualizaci budoucnosti, utvrzení firemních hodnot nebo inteligentní diskuzi o zásadách a postupech. Přísný časový program se nepodaří splnit bez kvalitního projektového řízení během celého programu. Výtvor každého týmu bude vystaven na pódiu a můžete si jej odvézt zpět do práce, kde poslouží jako orientační plán pro další činnost.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Při tomto cvičení se od lidí často očekává, že budou předvídat budoucí události. Je to užitečný nástroj, který umožňuje se hlouběji zamyslet nad různými prvky vaší vlastní definice sociální odpovědnosti: předpovídání „zítřejších zpráv“ je ideální platforma, na které se mohou účastníci zamyslet nad dopady svých činnosti na životní prostředí a nad tím, co mohou udělat pro rozvoj politiky sociální odpovědnosti.

Related Testimonial

Making The News je vzrušující team-buildingový produkt, který udržuje týmy vysoce motivované a vytváří opravdový pocit satisfakce. Skvělá aktivita pro zlepšení týmové práce, obchodních výsledků a inovací.

Alison McLaughlin, Head of Learning and Development
Lane Crawford

Vyžádejte si cenu