Mexican Railway

Postavit železnici a zazávodit si ve vlaku

30 minut - 2 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O

Nejjednodušší myšlenky jsou často ty nejsilnější.

Skvělý program pro prolomení bariér, který vyžaduje kooperativní myšlení formou sofistikované soutěže a kreativní práce. Úkolem týmů je postavit promyšlený systém železnic a vzájemně při tom soutěží v co nejlepší organizaci času, důvtipu a komunikaci.

Železnice vzniká úsek po úseku s použitím materiálů jako zipy, papírové trubky apod.

Po krátké zkušební jízdě se uskuteční závod, při kterém musí týmy spolupracovat a synchronizovat svůj postup. Tak vzniká prostředí, ve kterém spolu všichni spolupracují a snaží se udržet si náskok před konkurencí. Je to hra, která rozvíjí celou řadu důležitých dovedností a podporuje rychlé myšlení na individuální i skupinové úrovni.

Na svoji příští konferenci byste měli naplánovat také nějaký zábavný a osvěžující program – bez toho to totiž nejde. Hra Mexican Railway je zaručený způsob, jak stmelit všechny dohromady a pořádně se projet po kolejích!

Výsledky učení

Tento úžasný ice breaker přemění kooperativní myšlení ve výbuch smíchu, soutěživost a manuální zručnost. Aby byly teamy úspěšné, musí správně využít čas, který je klíčový, důmysl a komunikační dovednosti. 

Mexican Railway vytváří prostředí, kde musí všichni spolupracovat dohromady a zároveň si vytvořit náskok před ostatními teamy.

Je to hra, která podporuje celou řadu důležitých dovedností a zavádí rychlé myšlení jak na individuální, tak i skupinové úrovni.

Vyžádejte si cenu