Out Of The Box

Vytvořte prezentaci, která bude vyjadřovat názory

1 - 3 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
20 - Neomezené

O

Program Out of the Box je důmyslný způsob, jak získat nové nápady a rozumně uchopit problémy, na které vaše společnost naráží. Na začátku jsou delegáti pozváni do konferenčního sálu, který je prázdný až na řadu velkých dřevěných beden.

Každou bednu lze rozložit a vytvořit tak velký prezentační stojan; uvnitř pak jsou podrobné informace o zadaném problému a různé pomocné materiály a propriety. Každý tým má za úkol vytvořit výstavku, která bude vyjadřovat daný problém a představovat analýzu, zjištění a doporučení týmu.

Času je málo, takže každý tým musí převzít iniciativu a nakládat šetrně se zdroji, které má k dispozici. Když je hotovo, je čas každou výstavku „oživit“ prezentací naživo. 

Výsledky učení

Program Out of the Box představuje náročnou výzvu a zároveň nabízí spoustu zábavy a je díky tomu neuvěřitelně efektivní, pokud jde o nasazení síly myšlení, kreativity a znalostí delegátů z nejrůznějších organizací.

Toto byl fantastický způsob zapálení inovativní jiskry a zapojení všech účastníků. Viděli jsme značné zlepšení v týmové dynamice – zvýšení ochoty lidí poslouchat nápady ostatních. Všechno skvělé výsledky.

Micosoft

Vyžádejte si cenu