Photopoly

Aktivní mysteriózní fotografická soutěž

1 - 8 hodin
Venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O nás

Hra Photopoly poukázkou na dobrodružství plné zábavy a kreativní týmové práce, při které prozkoumáte město, kde se vaše konference koná.

Každý tým dostane polaroidový fotoaparát, leták s instrukcemi a indiciemi a plán města a vyrazí do ulic zahrát si naživo nejslavnější deskovou hru na světě. Když ale tým dorazí na slavné místo, není jeho úkolem koupit dům nebo postavit budovu či hotel, ale vyfotografovat svůj tým tak, aby jeho uspořádání odpovídalo scéně popsané v instrukcích.

Hra Photopoly není omezena na žádné konkrétní místo – můžete ji uspořádat kdekoli na světě. Hra zaručuje osvěžující, stimulující a strhující dobrodružství s důrazem na týmovou spolupráci a kreativitu; umožňuje vdechnout energie jakémukoli konferenčnímu programu.

Výsledky učení

Živá verze nejznámější deskové hry, Photopoly, spojuje dohromady strategii, kreativitu a týmovou práci, při bleskové prohlídce města, kde máte zrovna konferenci. Zajisťuje osvěžující, fascinující a stimulující zážitek, který Vašemu programu dodá potřebnou energii.

Naplánování správné strategie je ve Photopoly klíčové. Team, který si vše pořádně rozmyslí, předtím, než se vrhne do akce, bude vítězem!

Related Testimonial

Unikátní a zábavný způsob prozkoumávání umístění našich konferencí. Vysoce doporučuji!

Johnson & Johnson

Vyžádejte si cenu