Quickfire Olympics Online

Zábavná tabletová virtuální teambuildingová aktivita s olympijskou tematikou

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

V Quickfire Olympics Online začínají týmy jmenováním vedoucího týmu pro první kolo. Existuje zde mix mentálních a kreativních výzev s výběrem z více možností a fotografické výzvy se třemi úrovněmi obtížnosti, z nichž každá nabízí jinou odměnu. Po dokončení kola je štafeta vedoucího týmu předána jinému hráči, který odemkne a povede další kolo. Každý týmový hráč se vystřídá ve vedení svého týmu. Týmy mohou získat bonusové body tím, že budou kreativní ve fotografických výzvách. Vítězným týmem je ten, který má na konci hry nejvíce bodů, nikoli tým, který skončí první, takže klíčem k vítězství je pečlivá strategie, která v daném časovém rámci přesně splní co nejvíce výzev!

Výsledky učení

Quickfire Olympics Online je skvělý způsob, jak se naučit spolupracovat jako tým v zábavném a poutavém gamifikovaném zážitku. Protože se každý hráč musí vystřídat jako kapitán týmu, je Quickfire Olympics skvělým způsobem, jak zdokonalit vůdčí schopnosti. Kreativní myšlení, naslouchání myšlenkám druhých a „odpovědnost“ umožní týmům zvládnout některé z nejnáročnějších a nejpřínosnějších úkolů. V průběhu hry si týmy, které spolupracují, vybudují důvěru ve své kolektivní schopnosti. V pravém sportovním duchu bude mít tým, který jasně komunikuje a podporuje maximální účast všech členů týmu, místo na virtuálním tříúrovňovém pódiu vítězů.

remote teams


Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

Vyžádejte si cenu