Quickfire : Soccer

Týmy využívají kreativitu a vynalézavost k dokončení mentálních, fyzických a kreativních fotbalových výzev.

30 minut - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O

Quickfire Soccer je úžasná team-buildingová aplikace, navržená k tomu, aby si každého získala na svou stranu a zajistila maximální zábavu. Každý tým reprezentuje jedno mužstvo z FIFA Mistrovství světa a hráči začínají hrát hru s plně nabitým iPad-em, taškou plnou fotbalového vybavení a malým finančním obnosem. Jejich misí je moudře investovat, překonat ostatní týmy, překonat tolik výzev, kolik je jen možné a díky tomu maximalizovat počet bodů ještě předtím, než sudí odpíská závěr.

Mentální, kreativní a aktivní úkoly přicházejí s různými úrovněmi obtížnosti a mají různé formy – akční fotky, video výkon, drobnosti ze světa fotbalu s výběrem z vícero možností, logické hádanky a další! Ať už milujete fotbal nebo ne, tato hra nabízí individuální volbu, navrženou pro všechny typy osobností. Nemusíte být fotbalovým bláznem, abyste v této hře podpořili svůj tým.

Po oficiálním výkopu týmy překonávají množství výzev, z kterých každá má svou vstupní cenu a odměnu za úspěšné dokončení. Tak jako při Národním fotbalovém týmu, úspěšní manažeři v Soccer Quickfire musí využívat talent na výzvy, u kterých mají dostatečnou sebejistotu, že je dokážou dokončit. Rozhodné vůdcovství, strategie a efektivní komunikace jsou vším, protože týmy můžou získávat výhodu díky pendlování mezi vícero úkoly.

Výsledky učení

V Soccer Quickfire spolu efektivně pracují úspěšné týmy, aby vyvážily možná rizika a odměny. S tím jak ubývá čas, účastníci musí promluvit a dát zbytku týmu jasně vědět, jaké výzvy dokážou s jistotou překonat. Jak jsou výzvy postupně úspěšně plněny, buduje se v rámci týmu důvěra a jednotlivci se učí vážit si různé schopnosti a dovednosti ostatních.

Týmové výzvy vyžadují, aby týmy zapojily inovativní myšlení. Musí využít dovednosti efektivní komunikace, aby dospěly ke společně sdílené strategii a pak skočily přímo do akce.

Soccer Quickfire znamená hodně smíchu! Zanechává v týmech pocit jednoty a nadšení! A co je nejdůležitější, jednotlivci se naučí oceňovat své vlastní silné stránky a různorodé dovednosti ostatních členů jejich týmu.

Vyžádejte si cenu