Squad Game

Vzrušující výzva, která dokazuje, že jednota VŽDY porazí rozdělenost.

1 - 3 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční
4 - Neomezené

O nás

Squad Game je poutavá týmová výzva, která má veškeré vzrušení a zajímavost, ale žádný individualismus nebo fyzické nebezpečí úspěšného televizního seriálu. Neexistují zde žádné dlouhé komplikované instrukce nebo matoucí pokyny. Hry jsou jednoduché na pochopení a cíl a pravidla jsou vždy jasná. Vytyčit si cestu k úspěchu je však výzva a vždy je zde další tým, který musíte překonat, abyste vyhráli.

Výzvy jsou rozmanité a s každým novým kolem se stávají stále náročnějšími, což znamená, že k tomu, abyste byli úspěšní, budete muset jít trochu hlouběji a svižně a inteligentně se adaptovat.

Výsledky učení

6 vzrušujících, pohlcujících výzev, směs našeho vlastního pohledu na tradiční hry s některými jedinečnými, moderními a inovativními zvraty, lze splnit pouze prostřednictvím sebedůvěry, soustředěné aplikace a samozřejmě týmové práce. Vítězný tým bude ten, který nejlépe dokáže využít svých silných stránek.

Hráči se naučí, jakou hodnotu má být přítomen v daném momentě, přemýšlet inovativně, jak budovat vztahy, předvídat a reagovat svižně. VYPADÁ to jako dětská hra, ale největší chyba, kterou můžete udělat, je brát Squad Game na lehkou váhu!

Vyžádejte si cenu