Summit Challenge

Cesta na vrchol

1 - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční
4 - Neomezené

O nás

S pomocí aplikace vytvořené na míru hrají týmy roli expedičního týmu na víceúrovňové cestě. Zábavné a poutavé výzvy získávají týmům body a posouvají je o úroveň výš - včetně různých rolí. Horolezci a vedoucí expedice musí spojit různé informace a pokyny. Konečným cílem je úspěšně dojít ze základního táboru na vrchol - a samozřejmě pořídit slavnostní týmovou fotografii „na vrcholu“. Summit Challenge lze přizpůsobit tak, aby zahrnoval otázky společnosti.

Výsledky učení

Hraní role virtuálního expedičního týmu v zábavné, ale časově náročné simulaci pomáhá týmům prozkoumat nová pravidla zapojení a stát se efektivnějšími hráči virtuálních týmů. Efektivní komunikace, rychlé rozhodování a strategické plánování v oblasti rizika a odměny jsou také životně důležité výsledky učení. Sdílená vzdálená zkušenost s kreativitou a týmovým soustředěním se na konečný cíl - Vrchol! je zážitková zkušenost, kterou lze přímo přenést do pracovních týmů.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Zeptejte se na silný CSR komponent, který lze přidat do vaší aktivity Summit Challenge.

remote teams


Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

Related Testimonial

Chci se vám velmi poděkovat za virtuální teambuilding Summit Challenge. Bylo to velmi příjemné a poutavé. Líbil se nám také příjemný konec v podobě podpory charity, velmi pěkné. Prosím, předejte mé poděkování i celému vašemu týmu zprostředkovatelů, bylo nám potěšením zúčastnit se.

Adam Masters
L’Oreal Asia Pacific

Vyžádejte si cenu