The Domino Effect

Týmy vytvoří domino v obrovském měřítku.

30 minut - 1 hodina
Uvnitř a venku
Konkurenční
6 - 150

O

Kdo bude mít jistější ruku? Ještě lepší nápady na kreativní a originální řešení? Dokáže váš tým zajistit, aby každý článek řetězu fungoval? Asi bude dobré si před vlastní akcí všechno vyzkoušet. 

Každý tým dostane za úkol vytvořit svoje vlastní domino a využít při něm všechny možné triky a úpravy.

V první části programu budou týmy soutěžit o různé rekvizity, které pak mohou ve svém dominu použít – žárovky, knihy, balónky a špendlíky. Na tom, jak si týmy s touto první výzvou poradí, závisí usnadnění jejich hlavního úkolu.

Po skončení úvodní soutěže dostane každý tým svoje domino a vše, co vyhrál, a může se pustit do stavby. Domino musí splňovat všechny stanovené parametry a na závěr propíchnout balónek. Krása celé akce spočívá v tom, že záleží na každé kostičce ve stavebnici a selhání i toho nejmenšího detailu znamená neúspěch.

Program Domino Effect lze na závěr snadno shrnout a nabízí zábavnou a konstruktivní zkoušku spolupráce. Další jeho výhodou je to, že jde o „win-win“ soutěž, v níž se na konečném efektu podílejí všechny týmy najednou.

 

Výsledky učení

The Domino Effect skutečně zábavná akce založená na silných teambuildingových prvcích pro nácvik komunikace, plánování a spolupráce.

Vyžádejte si cenu