The Infinite Loop - Online

Ultimátní hra pro vzdálené budování týmu

1 - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O nás

Tým hackerů je povolán ke zvláštní tajné misi. Jejich posláním je zachránit mladého chlapce omylem uvězněného v kosmické lodi. Aby zachránil mladého chlapce, musí tým projít řadou dveří, které jsou zamčené hádankami. Každý tým spolupracuje ve skupině na videokonferenci. U každé hádanky uvidí jeden člen týmu dveře kosmické lodi, další 3 budou mít kartu hádanky, která jim pomůže odemknout dveře. Člen týmu, který má vidí dveře kosmické lodě, musí ostatním členům týmu jasně sdělit, co vidí. Členové týmu s kartami hádanek musí aktivně naslouchat a položit správné otázky, aby umožnili týmu spolupracovat na řešení každého problému. Když jsou dveře odemčeny, tým se přesune na další, až je nakonec schopen zachránit chlapce. Soutěživá horečka stoupá, když týmy sledují hlavní obrazovku, která ukazuje vývoj skóre všech týmů ve hře.

Výsledky učení

The Infinite Loop online byla speciálně navržena pro rozvoj dynamiky týmů ve vzdálených týmech. Je založena na spolupráci v reálném čase a komunikaci v reálném čase. Čím přesnější je hráč s vizuální informací v popisu problému, tím rychleji najdou řešení týmoví kolegové s písemnými informacemi. The Infinite Loop má silnou křivku učení. Jak hra postupuje, týmy zlepšují své dovednosti v oblasti komunikace a spolupráce při řešení problémů. Dozví se o každém jednotlivci ve skupině a o tom, jak mohou efektivněji pracovat jako tým. The Infinite Loop je všestranný a výkonný nástroj pro informování o složitých otázkách ovlivňujících moderní podniky, které pracují se vzdálenými týmy a využívají agilní metodiky.

remote teams

Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

web or app

Vzdálené programy pro budování týmů založené na webu a aplikacích

Věděli jste, že nabízíme aktivity na webu i v aplikaci? Zeptejte se nás, které vzdálené programy vyhovují vaší situaci.

Vyžádejte si cenu