Travel Show

Minidokument z cest

2 - 4 hodin
Venku
Konkurenční
10 - Neomezené

O

Říká se, že pořadatelé cestovních show mají nejlepší práci na světě... Jsou tedy vaši lidé připraveni chopit se své role v jedné z nejlepších lokalizovaných teambuildingových akcí vůbec?

Vytvořit efektivní lokální televizní tým není vůbec snadné. Týmy musí pečlivě nakládat se zdroji, které mají, a jasně si rozdělit role: moderátoři, kameramani, zvukaři, vyhledávači lokací, rekvizitáři – a samozřejmě režisér. Klíčem je proniknout k vlastnímu duchu místa – a cestovatelský dokument se samozřejmě neobejde bez moderátora ochutnávajícího místní delikatesy nebo připoutaného na hřbetu velblouda.

Pětiminutové video každého z týmů musí splňovat určité parametry: velkou rozmanitost míst, historické budovy, tržiště, kulturní zajímavosti a krátké rozhovory s místními lidmi.

Kreativní záběry s kamerou, práce s barvami místa a zručná filmařina je pak korunou úspěchu. Na závěrečném setkání se týmy podívají na všechny filmy a vzájemně si je ohodnotí; nakonec si tak odvezou skvělý suvenýr.

Chcete-li kreativní a dobrodužný způsob, jak prozkoumat okolí místa konání konference nebo schůze, pak si teambuildingový program Travel Show nesmíte nechat ujít.

Výsledky učení

Stát se vysoce efektivní místní filmovou produkcí je opravdová výzva. Tým si potřebuje naplánovat zdroje, rozhodnout se, kdo bude hrát kterou roli – moderátoři, kamerový tým, zvuk, management místa, rekvizity a ředitel. Tento zábavný a hodnotný event je skvělým způsobem, jak můžou účastníci objevit sebe, všechny ostatní a jejich místní okolí. Vysoce hodnotná sdílená zkušenost, kterou možno využít k rekapitulaci a reflexi, a to dlouho po ukončení aktivity.

Mohu říci jen jediné – BYL TO SKVĚLÝ DEN! Tisíceré díky vám a vašemu týmu, který znovu překonal naše očekávání. Travel show jsme si zamilovali! Umožnilo nám to být kreativní, bavit se, prozkoumávat a prožívat.

Virgin Atlantic Airways

Vyžádejte si cenu