Velké skupinové aktivity

Teambuildingové činnosti a hry ve velké skupině s cílem zapojit každého jednotlivce i celou skupinu do sdílené zkušenosti.

Se správným plánováním a logistikou můžete zapojit velkou skupinu lidí do produktivní teambuildingové činnosti. Jako každá jiná činnost v oblasti teambuildingu začíná odpovědí na otázku „Proč máme činnost v oblasti teambuildingu?“ Zeptat se na tuto otázku se neliší, pokud se jedná o malou skupinu lidí. Jakmile dosáhnete klíčových výsledků a porozumíte povaze jednotlivců ve skupině, můžete začít formulovat představu o tom, jaká činnost v oblasti teambuildingu bude úspěšná. Činnosti zaměřené na teambuilidng, které zapojují malé skupiny lidí, nemusí fungovat pro větší týmy. Aby byly hry velké skupiny efektivní a zábavné, vyžadují obratné logistické plánování a odborné znalosti. Zajištění toho, že každý jednotlivec je zapojen do své malé skupiny a že existuje soudržnost a pocit sdílené zkušenosti v celé velké události, vyžaduje dovednosti. Z tohoto důvodu musíte vybrat poskytovatele teambuildingu se zkušenostmi a know-how při provádění aktivit spojených se spojováním týmů pro velké skupiny lidí.

Ať už provozujete velký skupinový workshop nebo organizujete firemní výlet a chcete zahrnout některé aktivity spojené s teambuildingem velkých skupin, může vám Catalyst ušetřit čas při navrhování správné činnosti pro velké skupiny. V Catalyst ze zkušeností víme, které aktivity v oblasti teambuildingu lze rozšířit až na sto nebo více lidí a dosáhnout správných výsledků.

Podívejte se na tento výběr populárních programů.
Potřebujete pomoc při rozhodování? Hledáte něco jiného?

Spojte se s námi

Related Articles