Flat Out: Pyramids

Obrovská 3D skládanka pyramidy

1.5 - 3 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
20 - Neomezené

O nás

Každý tým dostane potřebné vybavení, nářadí a podrobné stavební výkresy a jeho úkolem je proměnit hromádku kartonu v obrovskou pyramidu. Stavba základních dílů a jejich sestavení do výsledné pyramidy vyžaduje schopnost řešit problémy – je to jak obří 3D puzzle!

Aby týmy stihly projekt dokončit včas i s těmi omezenými zdroji, které mají, potřebují perfektní organizaci času a využití zdrojů. Projekt vyžaduje komunikaci a spolupráci, aby každý člen týmu měl svůj úkol a snažil jej splnit s maximálním nasazením. 

Když je stavba hotová, zbývá pyramidy vyzdobit slogany a barvami, které mohou propagovat vaši značku nebo její poselství nebo třeba téma vaší konference – případě vám vybranou charitativní organizaci. Výzdoba všech pyramid musí odpovídat jednotnému designu, aby ji bylo možno spojit s dalšími částmi pyramidy.

Úkol pokračuje teambuildingovou aktivitou pro celou skupinu, kdy všechny týmy společně vybudují z pyramid jednotlivých týmů jednu obrovskou pyramidu. Složitost úkolu může dostat ještě další rozměr, pokud akci uspořádáte pro velkou skupinu více než 1000 lidí – ano, je to možné a výsledek je neuvěřitelný!  A až budou všichni obdivovat konečný výsledek, rozhostí se všude pocit úspěchu a jednoty.

Výsledky učení

Ve starém Egyptě byla pyramida více než jen budova; byl to symbol schopnosti člověka překonat nepřízeň přírody a vybudovat opulentní stavbu, která odolá zubu času.  Kromě samotné stavby musí týmy řešit různé problémy, navazovat kontakty na všech úrovních a umět se kreativně vyjádřit. 

Tento oblíbený teambuildingový program začíná „zaměřením na sebe“, protože účastníci pracují na svojí vlastní části skládanky a musí řídit svoje zdroje a kontrolovat kvalitu, aby byly základní stavební kameny připraveny včas a podle vysokých standardů kvality.

Potom následuje „zaměření na tým“, protože se jednotlivci musí spojit dohromady a společně postoupit o krok dále – vytvořit stavební bloky. A nakonec přijde „zaměření na skupinu“, která má společný úkol spojit všechny prvky do soudržné pyramidy. Základem finální stavby je ústřední poselství vaší společnosti.

Pyramida je trvalou připomínkou toho, jakou moc má práce na dosažení společného cíle.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Chcete-li program Flat Out Pyramid využít pro posílení sociální odpovědnosti, dejte týmům za úkol, aby před akcí našli „sponzory“ na výzdobu pyramid – klienty nebo spřízněné společnosti, které věnují peníze na vám vybraný dobročinný účel. Sponzory odměníte tím, že jim vyhradíte segment pyramidy, který bude ozdoben jejich značkou, nebo jim zašlete fotografii výsledného díla.

Related Testimonial

Překonali jste naše očekávání – dobrá práce! Budeme v kontaktu! Zpětná vazba od našeho týmu je 'WAU'! Nikdy jsme si nemysleli, že to, co jsme vytvořili, je možné. Jak jste řekli: Nemožné je možné! Milujeme Flat Out Pyramids.

Barclays Capital

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Tento produkt se ideálně hodí pro řízenou poradu po události. Chcete-li zlepšit učení a učinit tuto aktivitu ještě smysluplnější, ukončete svou zkušenost s naší jedinečnou účelovou aplikací. Použití přizpůsobeného rozboru Team Assessment Tool přinese trvalé výsledky a kvantifikovatelné výnosy, podpoří týmovou soudržnost, individuální osobní růst, rozvoj dovedností, a tím podpoří výkon. Zjistěte víceVyžádejte si cenu