Animate

Vytvořte si digitální animovaný film

2 - 4 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
10 - 100

O

Víte, jak se dělá klasický animovaný film? Postup spočívá v tom, že postupně fotografujeme daný předmět nebo postavu a mezi každými dvěma snímky jí nepatrně pohneme tak, aby poté při souvislém přehrávání snímků vznikla iluze pohybu.  

Program Animate je zábavná a kreativní teambuildingová akce založená na zajímavé technologii animace. 

Úkolem týmů je vytvořit unikátní digitální animovanou sekvenci na zadané téma. Témata lze přizpůsobit potřebám vašeho týmu, projektu nebo činnosti. 

Program Animate začíná tím, že týmy vytvoří „storyboard“ definující finální výsledek animace. Poté ve studiu dostanou animované objekty a začnou je digitálně fotografovat po malých postupných krocích. Když je hotovo, mohou si týmy svoje video přehrát a vidět svůj výtvor vcelku; výsledek je uspokojující a často vynikající.

 

Výsledky učení

V programu Animate má svoji roli každý. Jak by vám potvrdil každý filmař, klíčem k úspěchu při tvorbě filmu je komunikace, plánování a koordinace. Přesně ty dovednosti, které potřebujete ve svém týmu podporovat!

Program Animate pomáhá uvádět do života obchodní cíle, prezentace produktů a klíčová poselství, a to vše zábavnou formou vyzývající k přemýšlení. Téma určuje celkový rámec, ale vlastní příběh nebo poselství animace je omezeno jedině fantazií týmu.  Jak říkal Frank Capra: 

„Ve filmařině nejsou pravidla. Jenom prohřešky. A největším prohřeškem je nuda.“  

Veliké DÍKY vám i vašemu týmu za naprosto výjimečnou akci s programem The Big Picture. Myslím, že kandidáti si odnesli skvělý dojem ze společnosti Investec a z naší „výjimečnosti“. Je vidět, že máte pro společnost Investec skutečné porozumění a vaše nasazení a energie jsou nepřekonatelné. Velmi se těšíme na naši další spolupráci.

Investec Bank

Vyžádejte si cenu