Body Rap - Remote

Krátký, ostrý a zábavný skupinový rytmus pro oživení vzdálených schůzek

5 - 20 minut
Uvnitř
Založené na spolupráci
0 - 100

O

Před datem schůzky jsou delegáti informováni, aby měli po ruce barevné gumové rukavice. Účastníci se připojí k aktivitě pomocí online konferenčního nástroje, jako je zoom nebo Microsoft teams. Jsou seznámeni s aktivitou a pustí se do řady tělesných zvukových cvičení vedených charismatickým vedoucím. Po zavedení a zahřátí si oblékli barevné rukavice na mytí nebo jejich nejbližší ekvivalent. Vedoucí je pak vede ven ze svých sedadel, dupou, plácají se po těle a vokalizují v souzvuku. Hladiny energie se okamžitě zvyšují, což usnadňuje cestu pro produktivní komunikaci na nadcházejícím setkání. Aktivita může být prodloužena na 20 minut a bude ukončena úsměvy a množstvím smíchu s nadšenými a zapojenými účastníky, kteří jsou připraveni soustředit se na nejbližší schůzku.

Výsledky učení

Online setkání mohou být často nekomfortní, zatímco se účastníci seznamují s novými komunikačními systémy a protokolem schůzky. Body Rap je rychlá, nepředvídatelná a neuvěřitelně efektivní hra a okamžitě uvolňuje vzdálené publikum a pomáhá mu propojit se na emoční úrovni. Do vašeho přinese život a vitalitu a zajistí, že geograficky rozptýlení pracovníci zůstanou soustředěni a produktivní. Body Rap využívá sílu humoru, rytmu a sdílené zkušenosti k povzbuzení a sjednocení týmů v této náročné době.

Remote Team Activity

Aktivita vzdáleného týmu

Pokud váš tým nemůže být na stejném městě nebo ve stejném fyzickém prostoru, vyzkoušejte online verzi této aktivity určenou speciálně pro vzdálené týmy. Je to vynikající způsob, jak zapojit, motivovat a spojit tým lidí, kteří pracují na dálku. Prostřednictvím online konferencí budou naši zkušení zprostředkovatelé k dispozici na usměrnění vašich účastníků během celého zážitku. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tento zážitek pro váš vzdálený tým.

Vyžádejte si cenu