Cartoon Capers

Úkolem týmů je vytvořit komiksový příběh

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční
10 - Neomezené

O

Program založený na plánování, komunikaci a kreativitě, v němž je úkolem vytvořit komiksový příběh v ohromném formátu. Všechny týmy musí vzájemně spolupracovat a vytvořit komiksový příběh v předem připravených komiksových „snímcích“. Snímky mají určité pořadí; není ale zřejmé, co kam patří, což dává prostor pro dlouhé debaty, kam co dát. Vyvrcholením programu je prezentace komiksu „naživo“, která celou zábavnou akci náročnou na myšlení završí nezapomenutelným zážitkem, který všem přítomným vštípí klíčové poselství konference.

Výsledky učení

Event kulminuje na ‘live’ prezentaci komiksového příběhu, kde každý tým předvádí svůj obraz – vrchol zábavy a myšlenky provokující aktivita. Cartoon Capers kombinuje dobrou zábavu s nezapomenutelnými prostředky posilování klíčových poselství konference. Díky tomuto eventu si můžete, samozřejmě, zkrášlit místnost vzpomínkou na něj.

Related Testimonial

Po hledání formátu, který by dokázal zajistit, že naši delegáti si z konference odnesou co nejvíce, jsme byli velmi rádi, když jsme si vybrali právě Cartoon Capers. Tato hra splnila to, co jsme očekávali a stala se zábavnou vzpomínkou, ke které se všichni často a rádi vracejí.

Alstom

Vyžádejte si cenu